NEBOJ SE ŽÍT 

- Besedování Sandry Pogodové a Tomáše Lukavce

Inspirativní povídání a hudební host Standa ¨Klapuch

Těšit se můžete na inspirativní povídání Sandry Pogodové a Tomáše Lukavce. Dozvíte se o jejich zážitcích z cest a pobytů v ¨Thajsku, Tibetu nebo na Srí Lance. Sdílení a poučení z osobních příběhů ze života a vzájemné inspirování se na cestě k duchovním přeměnám. Hlavně vše s humorem a nadhledem, tak jak je těmto dvěma úžasňákům vlastní. Besedy hudebně doladí ostravský skladatel, muzikant - hudební astronaut STANDA KLAPUCH.

- SANDRA POGODOVÁ je herečka a zpěvačka, která se věnuje osobnímu rozvoji, transformaci, seberealizaci a všemu kolem šťastného žití. Sandra nahrává inspirativní videa na svůj YouTube kanál: Sandra Pogodová Official: "ÚHEL POHLEDU"  Sandra napsala se svým´ tatínkem Richardem Pogodou dvě velice úspěšné knihy Hoď se do pogody a Buˇď v pogodě.

- TOMÁŠ LUKAVEC je spisovatel na cestách a nezávislý brandingový konzultant. Vytvořil během 3 let vzdělávací agenturu s milionovými obraty, které se krátce ve svých 30 letech vzdal a vydal se putovat s batohem na zádech do světa. Vše, co se naučil, vepsal do své knižní prvotiny Jsi značka?!, která se krátce po vydání stala bestsellerem. Kniha čerpá ze zkušeností ve spolupráci s více jak 84 000 klienty, a to online i offline. Nadnárodním korporacemi, osobnostmi a hlavně a především obyčejnými lidmi, kteří hledají cestu, jak vydělávat více tím, co milují. Autenticky. Napsal další velmi úspěšné knihy Strážce majáku nebo beletriální triler s prvky mystéria Návrat do neznáma. Tomáš dnes a denně inspiruje svým obsahem více jak 180 000 fanoušků na sociálních sítích, volně píše, přednáší na univerzitách nebo spí :-)

"YouTube"

"Zákony bohatství".

¨Máte se na co těšit. 

   POUZE 3 MĚSTA A 3 TERMÍNY!!!

 Neděle 10. září BRNO - KS Omega (Musilka) - od 18.00 hod (již v prodeji od 1.5.)

 Pondělí 11. září OSTRAVA - DK Poklad - od 19:00 hod. (již v prodeji od 11.5.)

Neděle 24. září VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - Sokolovna od 18:00 hod. (již v prodeji od 1.5.)


VSTUPENKY BRNO:

390-450 Kč / dle sekce ZDE

již v prodeji

1.-13. řada 450 Kč

14.-18. řada 390 Kč

Balkon 390 Kč

Začátek: od 18:00 hod.

VSTUPENKY OSTRAVA:

350-440 Kč / dle sekce ZDE

již v prodeji

na našem webu řada č. 1, 5 a 9

ostatní řady na webu

www.dkpoklad.cz

1.-8. řada 440 Kč

9.-15. řada 390 Kč

16.-21. řada 350 Kč

Začátek: od 19:00 hod. 

VSTUPENKY VALMEZ:

350-450 Kč / dle sekce ZDE

již v prodeji

1.-3. řada 450 Kč

4.-12. řada 390 Kč

13.-17. řada 350 Kč

Balkon 350 Kč

Začátek: od 18:00 hod.


Tomáš se Sandrou také letos společně pořádají 3 retreaty na Srí Lance.

Pobyt plný odpočinku, výletů do města dávných časů Kandy, výletů, osobního rozvoje, meditací, motivace a inspirativních diskuzí na rajském ostrově Srí Lanka se spisovatelem a autorem projektu Zákony Bohatství Tomášem Lukavcem a herečkou, spisovatelskou a otevřenou duší Sandrou Pogodovou

https://zakonybohatstvi.cz/srilanka/

Standa Klauch - ambient music

Standa Klapuch se začal hudbě věnovat v pěti letech, kdy docházel na Lidovou konzervatoř k profesorce Benešové na klavír. V první kapele hrál na baskytaru a to mu vydrželo několik let. Hudební výbavu zdědil po předcích, hned několik generací se věnovalo hudbě i profesionálně.

Opravdovým startem pro něho byla kapela The Moods a společná tvorba s Martinem Chodúrem. Následovaly další kapely a projekty - Jazzyk, Skiblu, Song of Satori či StandaBanda. Hudební astronaut, jehož tvorba je plná vesmírných a jinotajných zvuků a hlasů.

Standův YouTube kanál.