Viliam Poltikovič 

Himálajská orákula

 

23.5.2024 / Sokolovna Valašské Meziříčí / od 19:00 hod.

Připravili jsme pro vás další nádhernou besedu, tentokrát i s promítáním ukázek z připravovaného filmu. Těšit se můžete na povídání se skvělým a velmi srdečným dokumentaristou a režisérem Viliamem Poltikovičem a to již 23.5.2024 v sokolovně ve Valašském Meziříčí. Máme obrovskou radost, že Viliam přijal naše pozvání a že si budeme moci popovídat o jeho dalších zážitcích z cestování. 

 Oblast Ladakhu je po Sibiři druhým nejstudenějším obydleným místem na světě, nachází se od 3 500 metrů nad mořem a výše, život je tu tvrdý a náročný a snad proto se i moc nemění. Kulturně i etnicky patří k Tibetu a od nepaměti zde působí orákula – lidé, kteří se dokáží napojit na tzv. beztvaré duchovní bytosti – ochranná božstva a dokáží zprostředkovat informace, které jsou pro nás běžně nedostupné, věští, léčí, radí, dělají exorcismus. Do stavu orákula se uvedou zvláštním rituálem a pomocí určitých atributů. Jak to dělají, ukáže mimo jiné připravovaný film.


VSTUPENKY JIŽ V PRODEJI:

Předprodej:

Dospělý: 350 Kč

Dospělý 2 vstupenky: 600 Kč (300Kč / osoba)

Dospělý 4 vstupenky: 1.000 Kč (250 Kč / osoba)


Na místě: 400 Kč


Na tuto akci nelze zakoupit místenky. V sále je volné sezení. Akce se bude konat v salónku nebo velkém sále / podle zájmu. ;-) Vstup na akci je možný 30 minut před začátkem - tj. v 18:30 hod.