PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

Přecházíme na novou metodu rezervace a nákupu vstupenek na námi pořádané kulturní akce. Jakýkoliv uvedený program lze uhradit on-line platební kartou. Vstupenky s kódem rezervace vám příjdou po provedení platby ihned na e-mail, kde si je budete moci stáhnout do formátu pdf. Tyto doklady s QR kódem si pak vytisknete a prokážete se jimi u vstupu na danou akci.

Věříme, že se vám bude tato naše nová služba líbit a usnadní váš nákup.


JAK POSTUPOVAT...

- Vyberte z možností akci, které se chcete zúčastnit a klikněte na ni

- Zadejte své jméno, příjmení, e-mail, telefon  a počet vstupenek, které chcete koupit

- můžete vložit poznámku nebo nějaký vzkaz pro nás (třeba že chcete rezervovat místa někde v přední řadě na vaše jméno apod.)

- stiskněte Zakoupit 

- a pokud nepotřebujete doklad s fakturačními údaji (např. do podnikání), tak stiskněte jen tlačítko ZAPLATIT.

- poté budete přesměrováni na platební bránu, kde zadáte údaje z platební karty. Pokud platbu neprovedete do  60 minut, tak bude automaticky stornována.

- po úspěšném zaplacení vám příjde na e-mail vstupenka s QR kódem, kterou se prokážete u vstupu na konkrétní akci (vytištěná nebo v mobilu).

Je to velmi jednoduché a bezpečné.  

 !!! V případě problémů s provedením platby nám napište e-mail na takjinak.morava@gmail.com a my vám pošleme číslo účtu, na které je možné provést platbu převodem !!!

Moc se těšíme, že se již brzy potkáme na nějaké námi pořádané události. 


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
Na naše akce je vstup bez podmínek. 

Zakoupením vstupenky dáváte souhlas, že jste si vědomí aktuálních hygienických nařízení a opatření vlády.  Platné zákony ČR nám neumožňují kontrolovat zdravotní stav, ani zdravotní dokumentaci návštěvníků akce. Tudíž to dělat nebudeme. Každý kdo se dožaduje kontroly těchto osobních údajů a nemá na to právo, se dopouští trestného činu. (viz. dále). 

Přijďte proto zdraví a s úsměvem.  Těšíme se na vás. 

Trestní zákoník, ČÁST DRUHÁ, HLAVA X, Díl 1, 

§ 328 Přisvojení pravomoci úřadu
Kdo neoprávněně vykonává úkony, které jsou vyhrazeny orgánu státní správy, územní samosprávy, soudu nebo jinému orgánu veřejné moci, nebo kdo vykoná úkon, který může být vykonán jen z moci úřední orgánu státní správy, územní samosprávy, soudu nebo jiného orgánu veřejné moci, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.


NÁKUP VSTUPENEK PROVEĎTE ZDE:

přes rezervační systém Reenio.cz


VSTUPENKY NA KAFE U OSMANYHO 

UHERSKÉ HRADIŠTĚ   20.4.2022 OD 19 HOD. KOUPÍTE ZDE:

přes rezervační systém smsticket.cz
Předprodej akcePoděkování:Děkujeme za rezervaci a nákup vstupenek a věříme, že se Vám bude zakoupená akce líbit. Těšíme se brzy na viděnou.

Pořadatelé: TAK JINAK - MORAVA

Radim a Marcela Kuchařovi

TEL. 702 36 74 74

e-mail: takjinak.morava@gmail.com

V případě dotazu nás neváhejte kontaktovat.