JEDNO POLE -  podzim/zima 2023

7 měst / 17 hostů / fenomenální film The 1 Field - Jedno pole / Standa Klapuch - ambient music / společná meditace / doprovodný program / prodejní stánky / zdravá kuchyně

Sledujte naše stránky a Facebook pro aktuální informace !


Aktualizace 22.12.2023

Film "1 POLE"  je nyní volně ke shlédnutí na našem YouTube kanálu:  ZDE 


1.10. Pardubice / Kino Dukla - Tomáš Klus, Kuba Ryba, Gabriela Filippi a Šimon Bilina - již proběhlo

Videozáznam z Pardubic


15.10. Kolín / Kino 99 - Jan Rak, Jaroslav Grünwald a Marie Tilšarová - již proběhlo

Videozáznam z Kolína


22.10. Uherské Hradiště / Kino Hvězda - Viliam Poltikovič, Marcela Berith a Karel Kostka - ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ ZRUŠENO 


12.11. Liberec / Kino Varšava - Jiří Charvát, Anna Hogenová a Gabriela Filippi - již proběhlo


19.11. Jihlava / DKO Divadelní sál - Jan Vojáček, Zdenka Pohlreich a Helena Máslová - již proběhlo


10.12. Brno / Kino Art - Gabriela Filippi, Šimon Bilina, Jiří Charvát, Sofie Filippi - již proběhlo


17.12. Olomouc / Kino Metropol - Vánoční speciál - Viliam Poltikovič, Karel Kostka, Kuba Ryba, Marie Tilšarová a Radek Kubla - již proběhloSrdečně vás zveme na sérii konferencí JEDNO POLE.

"HLEDÁNÍ SKRYTÉ VESMÍRNÉ SÍLY"

Jeden den, který možná navždy změní váš pohled na svět

Konference začíná premiérovou projekcí dokumentárního filmu 1 Pole v ČR (viz. níže), na kterou navážou naši vynikající mluvčí . Celý den vyladí svou ambient muzikou vynikající umělec a "hudební astronaut" Standa Klapuch. Připravte se na bohatý doprovodný program, prodejní stánky, měření biopole, ale i vynikající zdravé jídlo.

JEDNO POLE podzim/zima 2023

turné startuje již 1.10. v Pardubicích

Projekce filmu THE 1 FIELD - JEDNO POLE


Přelomový mimořádný nový film s předními odborníky: Gregg Braden, Dr. Bruce Lipton, Lynne McTaggart, Dr. Todd Ovokaitys, Lee Carroll, Dr. Rollin McCraty, Dr. Roger Nelson, Profesor Carlo Ventura, profesor Konstantin Korotkov, Peggy Phoenix Dubro a mnoho dalších...


"Nový standard toho, co je vědomí"

(Lee Carroll)

... ve videu lze zapnout titulky vpravo dole ... 


Některé z uznávaných recenzí:

Gregg Braden

Pětinásobný nejprodávanější autor New York Times, vědec, Mezinárodní pedagog:

"Nový film je ÚŽASNÝ!!

Stojí za to mnoho let tvořit...Těším se, až to budu sledovat přímo na velké obrazovce...

Děkuji za vaši vizi a vaši obětavost.


Bruce H. Lipton, PhD

Nejprodávanější autor knihy
"Biologie víry

"Tento film skutečně odhaluje povahu toho, jak naše vědomí ovlivňuje tuto planetu.

Tento film je tak důležitý pro vývoj naší planety. "


Lee Carroll

Channeller, mluvčí a autor
Kanál pro Kryona


"Věřím, že tento milník nastaví nový standard toho, co je vědomí  a možná ho předefinuje jako hráče ve fyzice." Konstantin Korotkov

Profesor informatiky a biofyziky

"Film ukazuje, jak důležité je rozvíjet naše vědomí . 

To je ukázáno s velkou přesností a je to prokázáno mnoha velkými vědci z celého světa." Ukázka z filmu 1 Pole


Více o filmu

Co je vědomí a jaká je jeho síla? Lze to otestovat pomocí vědeckých nástrojů

To jsou otázky, které vedou film "1 POLE" .Platformou zvolenou ke zkoumání těchto otázek je cesta v Izraeli vedená channelerem Lee Carrollem v kombinaci s 19 vědeckými experimenty pod dohledem mezinárodních výzkumných ústavů, které zkoumají tvrzení učiněná během cesty.

Po dobu deseti dnů vedl slavný channeler spolu s vědci a stovkami účastníků z celého světa cestu, která začala 2 dny po Knife Intifádě. Během jejich plavby napříč zemí a ve stínu stále sílící vlny násilí se objevují tvrzení týkající se léčivé schopnosti lidského vědomí a existence energetického pole, které nazývá "pole": pole, které vše spojuje. která existuje. Pokud se lidská bytost napojí na toto pole prostřednictvím vědomí, může přinést osobní uzdravení nebo kolektivní uzdravení prostřednictvím kolektivního vědomí. Jedná se o spontánní uzdravení , které je nezávislé na chemických látkách a není závislé na přímém kontaktu a je mimo čas a místo.


Tyto myšlenky jsou vysvětleny prostřednictvím osobních příběhů a výzkumu dalších protagonistů filmu - někteří z nich se cesty účastní: Gregg Braden, který napsal čtyři bestsellery o spojení vědy a spirituality, Dr.Todd Ovokaitys, který vyvinul laser technologie pro léčení, Dr. Bruce Lipton , biolog, který byl považován za blázna, když před 50 lety objevil epigenetiku,Peggy Phoenix Dubro, vývojářka léčebné techniky založené na vyrovnávání elektromagnetického pole, hudebníci Robert Coxon a Anders Holte, kteří provádějí studie léčení pomocí zvuků, Lynne McTaggart,spisovatel, který napsal bestseller "Pole" a provedl 30 experimentů zkoumajících vliv kolektivního vědomí na realitu, pod dohledem mnoha vědců a univerzit. Dr. Jayant Kumar Bhadury, lékař, viceprezident indické federace jógy a potomek známé rodiny jogínů. Prof. Carlo Ventura, výzkumník, který objevil vliv zvuku na DNA. Trond Aaronson, zakladatel metody Moxite, Dr. Yaron Segal, atmosférický fyzik, zasvětil svůj život hledání léčby pro svého syna, který se narodil se vzácným neurologickým syndromem, zjistil, že terapie magnetickým polem založená na vlnách může pomoci lidem neurologické poruchy.

Experimenty, které se odehrály na kameru během filmu a byly v korelaci s cestou, vedl a důsledně dohlížel Dr.Rollin McCraty - hlavní vědec Heart-Math Institute, Dr. Roger Nelson - zakladatel 'Global Consciousness Project' z Princetonské univerzity, profesor Konstantin Korotkov z Petrohradské univerzity, Krišna Madappa - duchovní vědec zkoumající energie života a John Stuart Reid, výzkumník akustické fyziky, který studuje svět zvuku více než 40 let.

Všichni po desetiletí studují různé aspekty existence tohoto energetického pole.

Experiment

Film obsahuje několik experimentů zahrnujících protagonisty zkoumající vliv vědomí na "pole" bez ohledu na vzdálenost - Testování vlivu na pole během channelingu, meditace nebo zpěvu; Experiment, který zkoumá účinek 500 lidí v Miami, kteří se snaží změnit hodnoty PH sklenice vody v Petrohradu, pouze za použití svého kolektivního vědomí atd. Film, který začíná první den cesty v Jeruzalémě, končí posledním experimentem. Více než 10 000 lidí z Izraele a sousedních arabských zemí, států Perského zálivu a zbytku světa se zúčastnilo akce pod vedením Lynne McTaggart živě přenášené na internetu a na obrazovce v divadle v Jeruzalémě. Po dobu deseti minut bylo všech 10 000 zúčastněných lidí požádáno, aby zavřeli oči a zaměřili své vědomí na snížení násilí ve Starém městě Jeruzaléma o deset nebo více procent.


V této době byly údaje o energetickém poli v Jeruzalémě a na celém světě shromážděny ze 70 měřicích zařízení projektu Global Consciousness Project rozšířených pocelém světě, od Indie po USA, Jeruzalém a cokoli mezi tím.


Pokud skutečně existuje jedno energetické pole, které nás všechny spojuje, možná může otevřít okno k pochopení přirozené schopnosti člověka léčit sebe a svět, za hranicemi genů a historie, která se donekonečna opakuje?


Místo plýtvání energií na války možná nastal čas, abychom vytvořili partnerství a prozkoumali nesmírnou sílu kolektivního lidského vědomí.

Hledání skryté vesmírné síly

Jeden den, který možná navždy změní váš pohled na svět

PŘEDSTAVUJEME VÁM MLUVČÍ VŠECH 7 KONFERENCÍ


MUDr. Jan Vojáček

Během lékařské praxe jsem pochopil, že pokud chci člověka skutečně uzdravit, musím najít příčiny onemocnění, které jsou často skryté v jeho osobním příběhu. Právě to mě přivedlo k funkční medicíně.

"Když lékař chce člověku pomoci se skutečně uzdravit, musí rozumět komplexnímu fungování lidského organismu a zároveň znát jeho osobní příběh. Když chce lékař odhalit pravou příčinu nemoci, měl by disponovat praktickými nástroji k identifikaci skrytých příčin poruch fyziologické rovnováhy a zároveň být sám v rovnováze."

S tímto přesvědčením přicházím každý den do své ordinace klidný a připravený pomáhat lidem s otevřeným srdcem a vědomou myslí.

Vystudoval jsem lékařskou fakultu UP v Olomouci, ale u klasické medicíny jsem dlouho nevydržel. Nesouhlasil jsem s jejím přístupem k člověku jako ke stroji, který lze jednoduše opravit podle předem daného manuálu. Postupně ve mně rostla vášeň pro hledání a zkoumání skutečných příčin onemocnění a také zájem o člověka v celé jeho komplexnosti, hloubce a individualitě. Nakonec jsem si našel a vystudoval obor Funkční medicíny na Univerzitě v Jižní Kalifornii a dnes mám vlastní soukromou praxi.

S každým klientem se snažím odhalit příčiny jeho zdravotních potíží a pak je odstranit. Jako lékař ve své praxi propojuji vědecké poznatky o komplexním fungování lidského organismu a individuální přístup. Za pomoci funkční medicíny vedu své klienty k uzdravení a rovnováze.

www.janvojacek.cz

www.umenibytzdrav.cz

Honzu Vojáčka uvidíte 19.11. v Jihlavě.Jan Rak

Prof. Jan Rak je jaderný a kvantový fyzik, profesor na finské univerzitě ve Jyvaskyle, mnohaletý pracovník na projektech na největším urychlovači částic na světě ve švýcarském CERNu. V letech 1989-1992 pracoval v Ústavu Jaderného Výzkumu v Dubně u Moskvy. Ve švýcarském PSI Villigen vypracoval dizertační práci, kterou obhájil v roce 1991 a získal titul CSc. V témže roce dostal nabídku z Max Plank Institutu v německém Heidelbergu, kde začal pracovat pro CERN. V roce 2000 přišla nabídka z Brookhaven National Laboratory v New Yorku v USA, kde pracoval na novém urychlovači RHIC a experimentu PHENIX. O pět let později získal pozici na Univerzitě Jyvaskyla ve Finsku jako Project Leader cernského experimentu ALICE. Zde získal i profesuru. Je autorem a spoluautorem více než 400 článků. Hlavním předmětem výzkumu profesora Jana Raka je teorie relativistického kvantového pole shrnutá v knize, kterou napsal se svým americkým kolegou M. Tannebaumem "High-pT Physics in the Heavy Ion Era" (Cambridge University Press, 2013). V současné době je vedoucím projektu finské účasti na experimentu ALICE na Large Hadron Collider v CERNu. Od doby, kdy se na univerzitě seznámil se základy kvantové fyziky, je fascinován světem obskurního a kontraintuitivního chování subatomárních částic a našel mnoho zajímavých souvislostí mezi kvantovou fyzikou a světem spirituality. (zdroj: Awashop,cz)

Profesor Jan Rak často pořádá v ČR velmi zajímavé přednášky a besedy, kde velmi zajímavou, pochopitelnou formou s moudrostí i humorem předává své poznatky široké veřejnosti.


Honzu Raka uvidíte 15.10. v Kolíně.


Zdenka Pohlreich

jednoho dne se Zdenka ocitla ve stavu propadu do vědomí. Toto vědomí bylo procítěno, jako nekonečný prostor. Zdenka zmizela a zůstal jen tento prostor. Zůstalo jen čiré vědomí, toto vědomí může uzřít samo sebe a to za určitých podmínek, které se pokouším předávat lidem, kteří pracují s koňmi, ale i lidem, kteří o to projeví zájem. Na svých seminářích a individuálních hodinách, společně pronikáme do vědomého přítomného okamžiku, který je jedinou vstupní branou k pochopení a procítění vědomí. Nalézáme určitý stav mysli a vztah s našim božstvím. Jako každý vztah, nám toto vědomí nabízí lásku, věrnost a důvěru, která se zrcadlí, právě ve stavu mysli, jako štěstí, krása a pokora, bez strachu a negativních emocí. Odměnou je pohoda, zdraví a optimismus, které přicházejí do našeho života s lehkostí a samozřejmostí. Přirozeně otvírají naše srdce celému světu. Zdeňka Pohlreichová: Jde o lásku. O nic jiného. Proč byla rakovina důležitá v jejím vývoji? Došlo jí to náhle, jednoho dne v roce 2014, kdy ji však ještě čekala série chemoterapií a také operace prsu. Nicméně už věděla, že smrt neexistuje, protože duše umřít nemůže. Místo strachu se vášnivá koňařka, autorka knihy Zprávy z nitra a manželka známého šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, začala soustředit na lásku, vděčnost i pokoru. Uzdravila se. www.zdenkapohlreich.cz 

Zdenku uvidíte 19.11. v Jihlavě.


Tomáš Klus 

Tomáše asi není třeba blíže představovat. Tomáš Klus je známý český folkový zpěvák, písničkář, hudebník a herec.  


Tomáše uvidíte 1.10. v Pardubicích.


Šimon Bilina

je herec a muzikant, věnuje se také skládání hudby pro divadlo či krátké filmy, spoty, ale především se zajímá o budhismus. Mezi jeho zatím největší projekty patří film General, kde ztvárňuje roli Bohumila Kafky, role v rodinném seriálu ZOO televize Prima, dvojrole v muzikálu Jana Svěráka a Tomáše Kluse Branický Zázrak, role v kriminálkách (Odznak Vysočina, Šéfka) a mnoho dalších. Mimo to se věnuje psaní a režii, je spolutvůrcem podcastu Hi.storky.Pokud neznáte Šimona a chcete se o něm dovědět více, tak si pusťte např. tento rozhovor: https://www.youtube.com/watch?v=dPTihztg61g  

Šimona uvidíte 1.10. v Pardubicích a 10.12. v Brně.


Viliam Poltikovič

je český dokumentarista a spisovatel, autor více než 120 dokumentárních snímků. Vystudoval Katedru dokumentární tvorby. Do roku 1989 pracoval jako skladník. Kontinuálně tvoří filmové dokumenty převážně s duchovní a cestovatelskou tematikou. Filmografie:Vždy je pro mne překvapením, když slyším přátele mluvit o tom, jak je zaujaly různé dokumenty a jak přitom netuší, že za nimi všemi stojí jeden tvůrce - skromný Viliam Dokumenty jako Když kámen promluví, Maestra Ayahuasca, Duše východu, Paměti mystika, Kapka z poháru nesmrtelnosti, Učitelé z hvězd, Romský král, Fatum, mnoho dílů Cestománie, pořady z cyklu GEN nebo Jak se žije. Z posledni jeho tvorby stojí za zmínku například dokument Z temnoty duše...světlo, Zrcadlení tmy, Příběh tantry, Šťastny ať jsou všechny bytosti nebo Smrt jako brána.Více zde: 

www.poltikovicovi.com/filmografie-viliam-poltikovic/

Viliama uvidíte 22.10. v Uherském Hradišti a 17.12. v Olomouci.


Kuba Ryba 

(frontman kapely Rybičky 48) dle jeho slov před pár lety objevil nový svět. Zajímá se o šamanismus, zažil si zkušenosti s magickými houbami, pravidelně medituje. Kuba během jedné noci "na houbách" napsal 9 písní z jejich dosud nejúspěšnějšího alba. Dodnes tvrdí, že to album vlastně nenapsal on, ale šlo to "od někud". Což z něj dělá ideálního kandidáta na naši konferenci JEDNO POLE. 


Kubu uvidíte 1.10. v Pardubicích a 17.12. v Olomouci


Helena Máslová

je lékařka, která se zabývá psychosomatikou. Má dva tituly MUDr. – vystudovala lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze (nejdřív zubařinu). Pracovala na gynekologicko-porodnickém oddělení, na lůžkovém interním oddělení i v léčebně dlouhodobě nemocných. Zkušenosti ze všech těchto pracovišť ji přivedly k psychosomatické a primární medicíně a posléze k založení Centra psychosomatické péče. Nyní se věnuje zejména psychogynekologii, ženskému zdraví a reprodukci z pohledu psychosomatických souvislostí. Matka tří dětí. Mluví anglicky a francouzsky. Člen České lékařské komory. V roce 2021 vydala knihu Plodnost. Založila Centrum psychosomatické péče – www.psychosomatic.cz

Helenku uvidíte 19.11. v Jihlavě.


Anna Hogenová

 paní profesorka Anna Hogenová je významná česká filozofka, spisovatelka a zástupkyně tajuplné vědy fenomenologie, která se zabývá přesným zkoumáním jevů vlastní zkušeností. Častým tématem jejích prací je otázka jak pečujeme o svou duši, na kterou nahlíží z pohledu bytí, duše a jsoucna. Paní profesorka vede Oddělení filozofie a etiky PedF UK (Pedagogická fakulta UK), kromě odborných prací napsala Anna Hogenová knihy i pro širokou veřejnost, které můžeme rozhodně doporučit k přečtení. 

Annu Hogenovou uvidíte 12.11. v Liberci.


Karel Kostka

PaedDr. Karel Kostka, MBA, Ph.D. - (známý též pod pseudonymem Cubeca) se narodil ve Vsetíně.Po změně poměrů v republice se mu však naskytla příležitost splnit si svůj sen a r. 1991 s nadšením založil první soukromou střední školu v republice a dal jí své jméno – Kostka. Školu budoval úplně od začátku a to nejdříve v pronajatých prostorách, později vybudoval celý nový školský areál, sportovní halu a velký moderní domov mládeže hotelového typu. Dále působí na pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci a Přírodovědné a pedagogické fakultě Technické univerzity v Liberci. Je rovněž prezidentem vzdělávací společnosti se sídlem v Londýně a stále učí rekreologii na odborných stážích pořádaných od New Yorku přes Barcelonu až po Athény. Náleží do malé skupiny lidí ve světě, jimž byla při oficiálních testech naměřena hodnota IQ vyšší než 200.Karel Kostka je úspěšným malířem, svá výtvarná díla vystavuje po celém světě. Malbě se věnuje s přestávkami od r. 1985. Do r. 2001 prezentoval svá díla pod vlastním jménem, poté, počínaje výstavou v SOHO (New York, 2001), zvolil na doporučení amerických galeristů pseudonym Cubeca, který je v mezinárodním kontextu dobře zapamatovatelný a je složeninou anglického a španělského překladu jeho jména.Rozsáhlá je i jeho literární tvorba. První dvě jeho knihy vyšly pod pseudonymem Charles Bourke, další dobrodružné romány vydal již pod pseudonymem Karel Cubeca. V češtině a angličtině byly vydány jeho knihy Rozhovory/Talks (2005) a rozsáhlá dvoudílná monografie Cubeca (2005), dále je autorem odborného textu Črty z psychologie a komunikace (2007) a knihy na pomezí náboženství a filozofie Kdo jsme: obecná teorie vědomí, času, prostoru a bytí (2015). Karel Kostka je ženatý a má tři děti. 

Karla Kostku uvidíte 22.10. v Uherském Hradišti a 17.12. v Olomouci.


Gabriela Filippi

Herečka, autorka Léčivého divadla a komedie roku Terapie rodinou. Duchovní průvodce, tvůrce meditací a desítek kurzů osobnostního rozvoje na témata ezoterního křesťanství, meditační praxe, ženské spirituality, života po životě. Prošla mnoha terapeutickými výcviky, šamanskými cestami i duchovním zasvěcením. Je vnímána jako intuitivec, který svým hlasem v meditacích vyrovnává, ladí a harmonizuje frekvenci stresu a chaosu na fyzické, emocionální a éterické úrovni. Svou barvou hlasu a stavem sdíleného napojení, intuitivně spouští hluboké harmonizující změny v člověku a vede ho ke své podstatě. Meditace tvoří v přítomném okamžiku a ty se tak stávají klíčem k pochopení přijetí nás samých, jací jsme. Během svých živých a virtuálních vystoupení dosud pracovala s více než 200 000 lidmi. www.lecivedivadlo.cz  

Gabrielu Filippi uvidíte 1.10. v Pardubicích, 12.11. v Liberci a 10.12. v Brně.


Jiří Charvát

o sobě napsal... Vedl jsem tým copywriterů. Pak jsem vykouřil halucinogenní žábu a zjistil, že neexistuju.'Já' je iluze. Nemůžete si vybrat příští myšlenku. A tím pádem ani ambici, akci… nic. Další věc se prostě sama objeví ve vědomí na základě předchozích příčin.Tak teď píšu a říkám lidem to, co jim nenakládá, ale ulevuje: stand-upy, komediální přednášky, knihy a poezii.Moderuju. Přednáším. Vyučuju psaní, improvizaci a Probuzení. Fascinuje mě mysl a jazyk. Mojí misí je rozesmát, ulevit a probudit slovem.Více o Jirkovi: www.jiricharvat.cz

Jirku uvidíte 12.11. v Liberci a 10.12. v Brně.


Jaroslav Grünwald

Psychospirituální terapeut průvodce a youtuber. Vzhledem ke své zkušenosti, kdy jsem žil přibližně 13 let v naprostém pekle, ze kterého jsem se dostal zcela sám a bez jakékoliv "odborné" pomoci, jsem se dostal ke studiu hlubinné psychologie a k různým duchovním naukám. Jen výjimečně jsem se za léta svojí praxe setkal s problémem, který bych sám nezažil, což je to nejdůležitější pro to, abych vám mohl pomoci tyto problémy řešit.

Jaroslav nabízí i psychospirituální terapie - online či osobně. Má svůj YouTube kanál Skutečný život, kde můžete sledovat jeho rozhovory se skvělými hosty

www.youtube.com/Skutecnyzivot

web www.skutecny-zivot.cz

Jirku uvidíte 15.10. v Kolíně.


Marie Tilšarová

inspirátorka, průvodkyně mindfulness (Všímavosti), autorka motivačních karet Všímavky a hlavně AUTENTICKÁ PÍSNIČKÁŘKA s krédem "Co žiju zpívám, co zpívám žiju."

První album PUSŤ TO PO VODĚ, vydané v květnu 2021, má nádherné ohlasy. Písně na něm pomáhají posluchačům najít klid a radost v životě. I když se žánrem pohybují mezi folkem a popem, lidé je nazývají terapeutickými. V červnu 2022 vydala druhé album s názvem DOMŮ.

Více zde: www.marietilsarova.cz/kdo-jsme-my-kapela

Marušku uvidíte 15.10. v Kolíně a 17.12. v Olomouci.


Marcela Berith

Umelecká duša...tanečnica, speváčka, maliarka, textárka, sprievodkyňa na duchovnej ceste...dalo by sa tomu vymyslieť ešte veľa nálepiek. Radšej takto:Sprevádzam ľudí pri objavovaní a poznaní samých seba pomocou umenia.Ukazujem ľuďom na ceste za svojou pravou podstatou kde sídli ich autenticita a zdroj a ako s nimi môžu obnoviť potrebné spojenie.Vediem semináre intuitívneho liečivého tanca, skladám texty piesní, ktoré spievam, sprevádzam ľudí transformačnými rozhovormi a maľujem obrazy duše.Více zde: 

www.marcelaberith.com

Marcelku Berith uvidíte 22.10. v Uherském Hradišti


Radek Kubla

cestovatel, badatel a dobrodruh, který pořádá s energiesrdce.cz výlety do Bosny a Hercegoviny, Makedonie, Srbska a dalších zemí. Radek si před několika lety prošel taky velkou osobní transformací. Zajímá se "skutečnou" historii a pořádá přednášky např. o starověkých pyramidách a jejich tajemstvích.

www.energiesrdce.cz

Radka uvidíte 17.12. v Olomouci.


Speciální sedmnáctý host, který se zúčastní všech 7 konferencí, je hudební astronaut Standa Klapuch

Standa Klapuch se začal hudbě věnovat v pěti letech, kdy docházel na Lidovou konzervatoř k profesorce Benešové na klavír. V první kapele hrál na baskytaru a to mu vydrželo několik let. Hudební výbavu zdědil po předcích, hned několik generací se věnovalo hudbě i profesionálně.

Opravdovým startem pro něho byla kapela The Moods a společná tvorba s Martinem Chodúrem. Následovaly další kapely a projekty - Jazzyk, Skiblu, Song of Satori či StandaBanda. Hudební astronaut, jehož tvorba je plná vesmírných a jinotajných zvuků a hlasů.

​www.standaklapuch.comVýstava obrazů Dity Sedláčkové 

 - Obrazy DOTEKY SRDCE

Už máte vstupenky?

Možnost si nechat změřit biopole GDV kamerou

Co je Bio-Well GDV kamera

Bio-Well je revoluční nástroj, založený na metodě elektrofotonického zobrazování, technologii známé také jako GDV (Gas Discharge Visualization). Základem měření GDV je Kirlianův efekt. Bio-Well byl vytvořen pro expresní hodnocení energetického stavu člověka. Interpretace skenů vychází z konceptu akupunkturních bodů, ajurvédy a mnoha vědeckých i klinických výzkumů prováděných během dvacátých let.

Bio-Well je rychlý, vizuální, spolehlivý a snadno použitelný

Bio-Well byl vyvinut mezinárodním týmem vedeným Dr. Konstantinem Korotkovem, a přináší na trh tuto výkonnou technologii mnohem dostupnějším způsobem, než kdykoli předtím. Produkt se skládá ze stolní kamery a doprovodného softwaru.

Další pozvánky na The 1 Field od účinkujících filmu:

... ve videu lze zapnout titulky - vpravo dole ...

... ve videu lze zapnout titulky - vpravo dole ...

... ve videu lze zapnout titulky - vpravo dole ... 

... ve videu lze zapnout titulky - vpravo dole ...

... ve videu lze zapnout titulky - vpravo dole ... 

... ve videu lze zapnout titulky - vpravo dole ...

... ve videu lze zapnout titulky - vpravo dole ...