ÚSMĚVY PROBUZENÝCH DUŠÍ

Cyklus povídání, přednášek a společného plynutí duší na frekvencích víry a naděje, radosti a lásky. 


NA PODZIM PŘIPRAVUJEME ÚSMĚVY V TĚCHTO MĚSTECH:

- 12.10. PŘEROV, Klub Teplo 

- 15.11. VSETÍN, Mramorový sál, Zámek

- 15.12. OTROKOVICE, Beseda


Více informací o našich hostech na besedování zveřejníme již brzy !


Již proběhlé Úsměvy probuzených duší

22. července 2022 od 18:30 - zahrada Dělnického domu - ODRY /open air/

Úsměvy probuzených duší - JAROSLAV DUŠEK A TEREZ WRAU - Tak Jinak besedování a koncert

Příjemné letní besedování s Jaroslavem Duškem za doprovodu krásné písničkářky a buskerky Terez Wrau. Beseda s našimi milými hosty se bude konat v zahradě Dělnického domu. Občerstvení je zajištěno, tak si nenechte ujít tuto výjímečnou letní akci.


Jaroslav Dušek - herec, improvizátor a mystifikátor, scenárista, pedagog, režisér. V roce 1980 založil s Janem Bornou Divadlo Vizita, založené na čisté improvizaci. Po roce 1989 působil na Konzervatoři Jaroslava Ježka, učil na FAMU, příležitostně na JAMU a DAMU (mezi jeho žáky patřili například Ester Kočičková nebo Jiří Macháček). V Klubu Lávka hraje pravidelně s obrovským úspěchem představení Čtyři dohody a vystupuje i na dalších divadelních scénách (v Divadle Archa, Divadle Na Jezerce nebo Divadle Kampa). Hrál v desítkách filmů (mimo jiné Kouř, Vrať se do hrobu, Pelíšky, Musíme si pomáhat, Pupendo, Šílení).


Terez Wrau  - absolventka speciální pedagogiky a hudební výchovy na PdF UP. Patří mezi buskery - umělce, kteří cestují po světě a živí se pouličním hraním. Sbírá písně z celého světa, zpívá ve čtrnácti jazycích. Hraje na housle a kytaru. V roce 2017 vydala debutové CD s názvem Foxes. Druhé s názvem Bohyním věnovala památce své maminky, třetí již připravuje. Na novém albu si mimo jiné zazpívá duet i s Pjérem la Šé'zem s názvem Ke kořenům lípy.


Akce se koná za každého počasí.


Předprodej vstupenek: 
Od 1.dubna spouštíme zde na našem webu předprodej za zvýhodněnou cenu.

Vstupenky se budou prodávat ve vlnách:

1. vlna - Duben 350 Kč - pouze na webu

2.vlna - Květen 400 Kč - na webu i v Dělnickém domě

3. vlna - Od 1. června 450 Kč - na webu i v Dělnickém domě


Na místě v den konání: 500 Kč

Děti do 12 let: zdarma

ZTP a studenti do 18 let:  50 % sleva (lze koupit na místě)


Areál bude otevřen nejpozději v 18:00hod.


AKTUALIZACE 21.7. 2022   !!! POZOR !!!

❤️ Přátelé máme SKVĚLOU možná až NEUVĚŘITELNOU ZPRÁVU !!! Do Oder na povídání Jaroslava Duška a Terez Wrau dorazí i INDIÁNI z kmene KOGI, kteří jsou v současné době na cestách po ČR. 🙏


KOGI propojují místa s mimořádným významem a předávají jejich učení lidem, kteří jsou vnitřně připraveni ke změně svých postojů a základů života tak, aby byli v rovnováze a stali se pokračovateli linie duchovního dědictví matky země. 

Těšit se můžete na krásné povídání s těmito vzácnými hosty, kteří přijíždí předat svá poslání. Jejich průvodkyní a překladatelkou je Monika Michaelová, která je s tímto kmenem mnoho let v úzkém kontaktu a dlouho s nimi i žila na jejich chráněném území.

PROGRAM: BESEDA + KONCERT

👉 Začneme v 18:30 společnou besedou v zahradě dělnického domu a povídáním všech zúčastněných hostů: - JAROSLAV DUŠEK- TEREZ WRAU- přidají se i naši hosté MONIKA MICHAELOVÁ + 6 indiánů z kmene KOGI


👉 Povídání proloží písněmi písničkářka a buskerka TREZ WRAU, která 5 let cestovala a sbírala písně po celém světě. Zpívá ve 14 jazycích, ale zazní i její tvorba v českém jazyce. Po skončení besedy večer ukončíme jejím koncertem.

 
DÉLKA PROGRAMU: 3 - 3,5 hod.


OBČERSTVENÍ:

👉 Těšit se můžete na grilované speciality, langoše, točené pivo, ale i nealko nápoje, které se budou prodávat venku v areálu zahrady.


VSTUPENKY:

👉 Předprodej 450 Kč zde na webu (přímý odkaz): https://takjinak.reenio.cz/cs/#/term/P408728/2022-07-22;viewMode=day (předprodej bude ukončen 3 hodiny před začátkem akce, tj. v 15:30 hod.)

Na místě v den konání: 500 Kč

Děti do 12 let: zdarma

ZTP a studenti do 18 let: 50 % sleva (lze koupit na místě)


SEZENÍ:

👉 V areálu budou rozmístěny lavičky a přidány i židličky, ale klidně si vezměte deky nebo podložky a můžete si sednout/lehnout do přední části před pódium a budete mít zaručený skvělý výhled i zážitek. Do areálu si můžete vzít také i svoji pohodlnou skládací židli- necháme to na vás, místa máme v zahradě dost.


👉 OTEVŘENÍ AREÁLU: 17:30 hod.

👉 ZAČÁTEK PROGRAMU: 18:30 hod.

👉 KONEC: do 22:00 hod.
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - -

--------------

TĚŠÍME SE NA TUTO JEDINEČNOU A SKVĚLOU UDÁLOST !!!

SRDEČNĚ VÁS ZVEME, BUDE TO STÁT OPRAVDU ZA TO 🙏


Radim a Marcela  

Tak Jinak - MoravaVstupenky v předprodeji od 1. dubna 2022

V Odrách se můžete těšit i na stánky s krásným zbožím... https://www.lunatura.cz/mydla/ a https://www.zdravy-obchod.cz/


Ne 24.července 2022 od 15:00 - Letní kino HULÍN /open air/

Úsměvy probuzených duší - JAROSLAV DUŠEK, SANDRA POGODOVÁ, MAREK JELÍNEK A HELENA MÁSLOVÁ. 

Hudební doprovod Standa Klapuch a Terez Wrau 

Příjemné letní odpoledne v areálu letního kina bude patřit skvělým besedám s našimi hosty za doprovodu krásné hudby. Nenechte si ujít tuto výjímečnou letní akci:


1. beseda od 15:30 hod.
SANDRA POGODOVÁ 
A MAREK JELÍNEK
hudební doprovod STANDA KLAPUCH

2.beseda od 18:00 hod.
JAROSLAV DUŠEK 
A HELENA MÁSLOVÁ
hudební doprovod TEREZ WRAU 

Akce se koná za každého počasí.

Jaroslav Dušek - herec, improvizátor, scenárista, pedagog, režisér. V roce 1980 založil s Janem Bornou Divadlo Vizita, založené na čisté improvizaci. Po roce 1989 působil na Konzervatoři Jaroslava Ježka, učil na FAMU, příležitostně na JAMU a DAMU (mezi jeho žáky patřili například Ester Kočičková nebo Jiří Macháček). V Klubu Lávka hraje pravidelně s obrovským úspěchem představení Čtyři dohody a vystupuje i na dalších divadelních scénách (v Divadle Archa, Divadle Na Jezerce nebo Divadle Kampa). Hrál v desítkách filmů (mimo jiné Kouř, Vrať se do hrobu, Pelíšky, Musíme si pomáhat, Pupendo, Šílení). Jaroslav má svůj vlastní pořad, který se jmenuje Duše K, do kterého si zve zajímavé hosty. Besedy se konají a vysílají z divadla Kampa.


MUDr. Helena Máslová - je známá psychogynekoložka, jejíž unikátní přístup umožňuje pochopit příčiny neplodnosti ve své komplexitě. Její metody práce přinášejí nezpochybnitelné úspěchy a mnoha ženám pomohly splnit už téměř ztracený sen o dítěti. Helena se zabývá psychosomatikou. Má dva tituly MUDr. - vystudovala lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze (nejdřív zubařinu). Pracovala na gynekologicko-porodnickém oddělení, na lůžkovém interním oddělení i v léčebně dlouhodobě nemocných. Zkušenosti ze všech těchto pracovišť ji přivedly k psychosomatické a primární medicíně a posléze k založení Centra psychosomatické péče. Nyní se věnuje zejména psychogynekologii, ženskému zdraví a reprodukci z pohledu psychosomatických souvislostí. Matka tří dětí. Mluví anglicky a francouzsky. ¨


Marek Jelínek - je nadšeným dobrodruhem, cestovatelem a fotografem, který v roce 2016 přejel na koloběžce Jižní Ameriku včetně Amazonie. Projel také napříč Asií. Za sedm měsíců ujel na koloběžce 7 850 kilometrů. Celkově urazil devět tisíc kilometrů včetně nuceného přeletu z Bangladéše do Barmy. V roce 2020 zavítal na koloběžce i do Afriky. Jeho videa můžete najít i pod přezdívkou "Dobroběžník" . Marek nyní se svojí přítelkyní Dominikou natáčí úžasné a velmi úspěšné rozhovory z maringotky v Beskydských kopcích pod názvem "Hovory ze země"


Sandra Pogodová - je česká divadelní, filmová a televizní herečka. V povědomí diváků je zapsána hlavně jako komička. Povídková kniha "Hoď se do pogody", kterou napsala napůl se svým tatou Richardem se stala rychle bestsellerem. Brzo poté následovala druhá kniha "Buď v pogodě".  Za třicet let její herecké kariéry jste ji mohli vidět ve spoustě filmů, seriálů a televizních inscenací. Často bývá zvána jako host do zábavných pořadů, jak v televizi, tak i v rozhlase: Všechnopárty, Silvestr ČT, Zázraky přírody, Máme rádi Česko, Tobogán... Nejvíce ji však proslavila titulní role v sitcomu Helena. Se svým tatou jezdí po celé republice s jejich zábavným pořadem "Hoď se do pogody". 

Terez Wrau - absolventka speciální pedagogiky a hudební výchovy na PdF UP. Patří mezi buskery - umělce, kteří cestují po světě a živí se pouličním hraním. Sbírá písně z celého světa, zpívá ve čtrnácti jazycích. Hraje na housle a kytaru. V roce 2017 vydala debutové CD s názvem Foxes. Druhé s názvem Bohyním věnovala památce své maminky , třetí již připravuje. Na novém albu si mimo jiné zazpívá duet i s Pjérem la Šé'zem s názvem Ke kořenům lípy.

Standa Klapuch - je mladý umělec, muzikant a hudební astronaut. Standa krásně zpívá a tvoří nádhernou hudbu. Na jeho tvorbu se můžete podívat na jeho YouTubovém kanále - Standa Klapuch ambient music.


Předprodej vstupenek: 

Od 1.dubna spouštíme zde na našem webu předprodej za zvýhodněnou cenu. Vstupenky se budou prodávat ve vlnách:

1. vlna - Duben 450 Kč - pouze zde na webu

2. vlna - Květen 500 Kč - na webu i v Infocentru Hulín

3. vlna - od 1. června 550 Kč - na webu i v Infocentru Hulín


Na místě 600 Kč

Děti do 12 let zdarma

ZTP a studenti do 18 let 50 % sleva (lze koupit na místě)


Areál bude otevřen nejpozději v 15:00 hodin, občerstvení a doplňkové stánky jsou zajištěny.

Vstupenky v předprodeji od 1. dubna 2022

Stánky:

Už teď se můžete těšit na krásné stánky.... Šiva shop, drahé kameny nebo Zdravé bistro Dary Země, které vám na místě připraví skvělý zdravý hamburger, tortilu nebo třeba vafle