Úsměvy probuzených duší:
Téma: Otužování a fenomén Wim Hof

Co vás čeká


NOVINKA: TUTO AKCI BUDEME PŘENÁŠET ON-LINE. NYNÍ JE MOŽNÉ SI ZAKOUPIT VSTUPENKU I NA ON-LINE PŘENOS ❤️

20.1.2023 Brillovka, Rožnov p/R od 18:00 hod.


Na co se můžete těšit?


Tentokrát: MARTIN THÁM (certifikovaný lektor Wim Hof Method), NELA BOUDOVÁ (herečka, koučka), MARIE TILŠAROVÁ (písničkářka, šťastná lenoška).

Povídat si budeme o otužování, o přínosech a spojitosti se zdravím, o tom jak začít, o zkušenostech našich hostů s ledovou vodou a nebudou chybět i jejich zážitky a hlavně ÚSMĚVY :-)


PŘEDSTAVUJEME NAŠE HOSTY:


MARTIN THÁM - Na Slovensku, Česku i v Maďarsku začal s kurzy Wim Hofovy Metody jako první instruktor, hned po dokončení certifikácie, ktorou si udělal u Wima Hofa v roce 2016. Udělal víc jako 300 kurzů a doprovodil jím víc než 5000 tisíc lidí.

Pořádá workshopy tak, aby si účastníci přijetí ledové vody a kladný vztah k chladu postupně víc a víc osvojili. Aby v sobě nastartovali nadšení do života, pohybu vpřed a čelili strachu. Aby si udělali přehled o dýchání, co jaký dech způsobuje, co je zdravé, co je škodlivé. Kdy dělat jaké dýchací cvičení. Na co si dát pozor při Wim Hofově metodě atd. 

https://www.martintham.sk/


NELA BOUDOVÁ - Nela je známá herečka, ale co možná každý neví, tak v posledních letech se úspěšně věnuje i ženskému koučování - Nela Boudová - life coach.

"Vždy mě zajímala lidská duše. Patnáct let jsem četla jen duchovní knížky. Vždy mi bylo jasné, že každý člověk na této planetě chce být šťastný a že cesty k tomu jsou různé. Ovšem motivaci a chování druhých jsem nejlépe pochopila prostřednictvím školy elitních koučů. Díky tomuto studiu jsem pocítila, co to je plně převzít zodpovědnost za svůj život a maximálně si ho řídit. Je sice hezké čas od času životem plout, nechat se unášet, ale pocit, že já jsem paní svého života a že záleží na mně, jak se budu cítit, jaký postoj zaujmu k různým situacím, je úplně něco jiného. Pochopila jsem, jak pracovat s myslí a využít svůj potenciál. Prostě mít svůj život ve svých rukách.

​Nejvíc mě samozřejmě naplňuje, když vidím, že život lidí, kteří ke mně chodí, se mění a je radostnější. "

https://www.nelaboudova.cz/  

Nela se taktéž ráda otužuje a nejen proto jsme si ji pozvali na besedu. 


MARIE TILŠAROVÁ  - ŠŤASTNÁ LENOŠKA
"Představ si, že jsi šťastná. Máš se ráda a nepotřebuješ žádné masky. Stojíš tu autentická, beze strachu, a tvoříš svůj svět. Zdá se ti to těžké? Štěstí nemusí být dřina. Stačí začít. Po malých krůčcích si vnášet do života laskavost. Zkus být na pár minut ta nejdůležitější. Dovol si říct NE požadavkům zvenku a dát péči sama sobě. Ráda Tě při Tvých krocích povedu. Jsem tvůrkyně motivačních karet Všímavky. Písničkářka. Lektorka mindfulness a průvodkyně žen k sebelásce.


https://www.youtube.com/c/MarieTil%C5%A1arov%C3%A1

https://www.marietilsarova.cz/
👉 VSTUPENKY:

- 390 Kč
- na místě 450 Kč


V sále nejsou číslovaná sedadla, na akci je volné sezení, občerstvení je zde zajištěné.


👉 ON-LINE PŘENOS: 

- 250 Kč
- akci je možné sledovat živě na internetu. 

Vstupenku na živý přenos koupíte také na našem webu: www.takjinak.cz/predprodej


Beseda nebude dostupná v celém znění na YouTube, pouze krátký sestřih. Takže pokud si chcete naše hosty užít, tak přijďte na besedu nebo si můžete koupit on-line přenos.


Těšit se můžete na 3 hodiny povídání a skvělé muziky Marušky Tilšarové.

V sále nejsou číslovaná sedadla, na akci je volné sezení, občerstvení je zajištěné.


21.1.2023 se můžete s Martinem Tháme také zúčastnit:

INTENZIVNÍ WIM HOF METHOD WORKSHOP

Tento kurz pro skupinku 25 lidí přináší komplexní a ucelený pohled na jednotlivé prvky Wim Hof metody. Přibližujeme si souvislosti života a vzorců naší mysli, které vědomě měníme během praxe dýchání a otužování tak, aby jsme si život zefektivnili v záměru štěstí, síly a zdraví. 

Chalupa Na dobrém místě, Prostřední Bečva 122 

Registrovat se na kurz a více informací se dozvíte zde:  https://www.takjinak.cz/martintham/