Celodenní intenzivní kurz Wim Hof method s Martinem Thámem

21. ledna 2023INTENZIVNÍ WIM HOF METHOD WORKSHOP

Tento kurz pro skupinku 30 účastníků přináší komplexní a ucelený pohled na jednotlivé prvky Wim Hof metody. Přibližujeme si souvislosti života a vzorců naší mysli, které vědomě měníme během praxe dýchání a otužování tak, aby jsme si život zefektivnili v záměru štěstí, síly a zdraví.

/ Zbývá ještě 6 míst /


Díky vlastní zkušenosti v chladu si uvědomíš, jak reaguješ ve stresových situacích. Naučím tě jak strach a paniku vědomě transformovat do uvolnění a přijetí. Tento princip dokážeš aplikovat i do jiných životních oblastí. Uděláš tak zásadní změnu. 


Kdo je Martin Thám?

Na Slovensku, Česku aj Maďarsku som začal s kurzami Wim Hofovej Metódy ako prvý inštruktor, hneď po dokončení certifikácie, ktorú som si robil u Wima Hofa v 2016. Spravil som viac ako 300 kurzov a sprevádzal viac ako 5000 tisíc ľudí.

Workshopy sprevádzam tak, aby si účastníci prijatie ľadovej vody a kladný vzťah k chladu postupne viac a viac osvojili. Aby ste v sebe naštartovali nadšenie do života, dýchania, pohybu vpred aj čeleniu strachu. Aby ste si spravili prehľad o dýchaní, aký dych spôsobuje čo, čo je zdravé, čo škodlivé. Kedy robiť aké dýchacie cvičenie. Načo si dať pozor pri Wim Hofovej Metóde atď..

Prečo kurz Wim Hof Method s Martinom Thámom?

Keď ideme do praxe ľadovej vody, mám talent v čítaní reči tela a strachu, a na základe toho ti viem pomôcť skutočne sa uvoľniť, prehĺbiť a spomaliť dych. Na mojich kurzoch to takmer vždy všetci zvládnu v pohode. Odnesieš si vysoko-pravdepodobne pozitívny zážitok a rád v tom budeš pokračovať.

Dýchacie cvičenie som rokmi skúseností a tisícami účasníkov kurzu vyladil na mieru a viem ho vysvetliť tak, že aj ľudia čo si naštudovali knihu Wima Hofa a pozreli niečo na internete, si v tom nájdu detaily, čo im to spríjemnia a posunú na novú úroveň.

Počas dýchania hrám na rôzne hudobné nástroje čo posúva zážitok na iný level, toto nenájdete na každom kurze Wim Hofovej metódy, ale u mňa áno.

Mám v tomto obore všeobecný prehľad a početné skúsenosti, a preto dokážem kvalitne zodpovedať vaše otázky, nie z pohľadu zaujatosti, ale z nadhľadu. Keď si povieme A, tak následne aj B. Všetko má viacero pohľadov, a ide o to ktorý prístup je vhodný teraz pre teba a tvoje telo a jeho osoh.KDY A KDE SE S MARTINEM UVIDÍME?

Martin Thám bude také naším hostem v pátek 20.1. 2023 na Tak Jinak besedování: Úsměvy probuzených duší v Rožnově p/R. Besedovat bude společně s herečkou Nelou Boudovou a písničkářkou Marií Tilšarovou. Obě ženy studenou vodu milují, tak se těšíme na jejich povídání na téma: OTUŽOVÁNÍ A FENOMÉN WIM HOF a věříme, že dozvíte spoustu informací, ale hlavně, že bude i veselo. Maruška nám do toho ještě zahraje překrásné písničky. 
A druhé setkání bude 21.1.2023 na celodenním kurzu Wim Hof method  na Prostřední Bečvě.

- - -


pátek 20. 1. 2023

ÚSMĚVY PROBUZENÝCH DUŠÍ

ROŽNOV P/R, BRILLOVKA OD 18:00 do 21:00

Martin Thám, Nela Boudová a Marie Tilšarová

Téma: Otužování a fenomén Wim Hof

Cena vstupenky: 390 Kč / na místě 450 Kč

více zde:


- - -

sobota 21. 1. 2023

INTENZIVNÍ CELODENNÍ KURZ WIM HOF METHOD

Chalupa Na dobrém místě, Prostřední Bečva 122

756 56 PROSTŘEDNÍ BEČVA
GPS: 49.440211, 18.264826 

Cena kurzu: 3750 Kč / 150 EUR 

(cena zahrnuje lektorné, občerstvení a večeři)

Po zaplacení kurzu vám zašleme informační e-mail, kde vám napíšeme všechny organizační věci - např. kde se potkáme, co si vzít sebou ... a taky vás požádáme o vyplnění zdravotního dotazníku.

- - -

ÚSMĚVY + KURZ = NIŽŠÍ CENA:

4000 Kč

Platby za Kurz i Úsměvy probuzených duší můžete provést přes náš rezervační systém: (tlačítko níže

Po objednání kurzu vám zašleme slevový kód na nákup vstupenky na besedu Úsměvy probuzených duší v Rožnově p/R. Vstupenku poté zakoupíte na našem webu za 250 Kč.

- - -

OBČERSTVENÍ:

O skvělé vege jídlo se nám postará Zdravé bistro Dary země, Frenštát p.R. 

- - -

UBYTOVÁNÍ:

Doporučujeme ubytování (pátek-neděle) přímo v chalupě "Na dobrém místě". Užijete si krásný relax víkend v nádherném prostředí a krásně zařízeném ubytování. Kapacita chalupy pro ubytování je pro 17 osob a je celá na víkend rezervována pro nás a náš kurz.

https://www.chalupanadobremmiste.cz/

Cena ubytování: 600 Kč člověk /noc

Rezervace ubytování: Pavel 602 777 017