Ve svém živlu

Talk show Nely Boudové, Jana Tuny a písničkářky Marie Tilšarové

4 živly - OHEŇ, VZDUCH, VODA, ZEMĚ. To, že existují kolem nás, ví asi každý, ale ne každý tuší, že utvářejí i naši jedinečnost. V každém z nás totiž většinou převládá jeden živel. Naše besedující spojuje živel VODA a každý má ze svého úhlu pohledu k němu co říct…

O PROGRAMU:

Veselé povídání o vodě, otužování, o kvalitě potravin a jejich vlivu na zdraví člověka. Ale také o partnerských vztazích nebo o tom, co by každý z nás chtěl pustit po vodě a zbavit se toho. Nechybí humor a nadhled. Pořad je prokládaný písněmi písničkářky Marie Tilšarové, která se doprovází na kytaru.

Talk show je interaktivní, tedy se do ní mohou svými dotazy a poznatky zapojit i diváci. Přibližná délka pořadu: 110-120 minut

Nela Boudová - divadelní, televizní a filmová herečka, koučka a spisovatelka. V talk show hovoří především o tom, jak dosáhnout spokojeného života a jak a kam zaměřit svou pozornost, abychom vedli život takový, jaký chceme a nikoliv ten, který je nám vnucen.

Jan Tuna - novinář a moderátor dlouhodobě se věnující kvalitě potravin, nápojů, životnímu prostředí, zdraví a spotřebitelským tématům. Známý je nezávislými testy ve svém pořadu A DOST! na Seznam.cz, se kterým nyní pokračuje pod názvem TUNA VERSUS na Youtube. V talk show diváky seznámí, co jíst a pít, abychom byli zdraví, a čemu se naopak vyhnout.

Marie Tilšarová - písničkářka a zároveň lektorka mindfulness. Její písně pohladí po duši a přimějí nás se na chvíli zastavit a zamyslet. Od jejich témat se volně odvíjí i samotné povídání. V talk show nejen zpívá, ale také vypráví o svých životních zkušenostech a poznatcích z každodenní praxe.


VSTUPENKY 350 Kč

V sále je volné sezení.