Žena, která uvařila svého manžela

Divadlo - černá komedie se skvělým obsazením

13. října 2023 Sokolovna Valašské Meziříčí od 19:00 hod.

Tato velmi originální a vtipná černá komedie je exkurzí do světa žárlivosti, zrady, nevěry, klamů a ponížení a ukazuje nový význam rčení, že "láska prochází žaludkem".
Autorka sice předepisuje strohou scénu bez rekvizit a uniformní oblečení, aby veškerá divákova pozornost byla soustředěna na dialogy, ale zároveň rozvíjí velmi peprné a vtipné situace, ve kterých nabízí velký prostor pro hereckou exhibici.
Toto originální řešení manželského trojúhelníku, by měli shlédnout všichni, kdo někdy manželským trojúhelníkem prošli, právě procházejí nebo budou procházet…

  • REŽIE, SCÉNA, PRODUKCE: Petr Kracik
  • PŘEKLAD: Jakub Škorpil
  • DRAMATURGIE: Ilona Smejkalová
  • KOSTÝMY: Samiha Maleh
  • HRAJÍ: Nela Boudová, Ilona Svobodová, Bronislav Kotiš

VSTUPENKY: 350 - 450 Kč / dle sekce

Kenneth a Hillary žili ve spokojeném manželství - téměř dvacet let, než se Kenneth, procházející krizí středního věku, zamiloval do jiné ženy. Zprvu se zdálo, že Laura představovala vše, co Kennethovi v manželství scházelo, ale brzy se mu milostná aférka vymkla z rukou a nastal kolotoč lží, výmluv, obviňování a ...rozvod.
V novém životě s Laurou však také nemá na růžích ustláno.
Laura je sice ztělesněním jeho sexuální touhy, ale vůbec neumí vařit! Z jejích kuchařských pokusů je mu zle. Znovu začíná kolotoč lží a ... tajných úniků do kuchyně bývalé manželky...

Vstupenky jsou v prodeji od 15.5.2023