Úsměvy probuzených duší:

CESTA Z MĚSTA 

Co vás čeká

TÉMA BESEDY: CESTA Z MĚSTA


NOVINKA: TUTO AKCI BUDEME PŘENÁŠET ON-LINE.  NYNÍ JE MOŽNÉ SI ZAKOUPIT VSTUPENKU I NA ON-LINE PŘENOS ❤️

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Tentokrát: SANDRA POGODOVÁ (herečka, zpěvačka, spisovatelka), MÁRIO KUBEC (herec, hledač rovnováhy), MARCELA BERITH (tanečnice, vlčice), RADEK KUBLA (cestovatel a dobrodruh) a STANDA KLAPUCH (hudební astronaut).


Povídat si budeme o cestě k probuzení, o cestě z města do lesa, o nástrahách života a také o cestování, o zkušenostech z ceremonií a o hledání rovnováhy. Čeká nás velmi krásná debata na zámku Vsetín.


KDY:   15. listopadu 2022 od 19:00 do 22:00 hod.

KDE:   Zámek Vsetín - mramorový sál


PŘEDSTAVUJEME NAŠE HOSTY:


SANDRA POGODOVÁ: Přednášky "Úhel pohledu"

Sandra momentálně sklízí úspěchy coby autorka knižních bestsellerů s názvem Hoď se do pogody a Buď v pogodě, které napsala spolu se svým otcem. Během karantény si získala oblibu na sociálních sítích se svou jogínkou Amandou a stihla si vyzkoušet i mystickou ibogaterapii. Před pár lety si sama vyšla na pouť do Santiago de Compostela a prošla si celkové velkou transformací.


"Hodně se mi tam přeskládal žebříček hodnot. Na této cestě jsem zjistila, že toho k životu vlastně moc nepotřebuji a že nejsem zdaleka tak hrozný člověk, jak si myslím. Po návratu jsem ještě půl roku svítila jak lampion a hlavně jsem započala s postupným odstraňováním sebemrskačství a nelásky sama k sobě. Cesta do Santiaga byl v mém životě opravdu velký zlom, navíc jsem si pro start své cesty vybrala záměrně španělské Bilbao, protože jsem věděla, že tam je překrásná Guggenheimova galerie."


https://www.youtube.com/channel/UCJX_Vm9xF7qOB_B9o7KS00g


MÁRIO KUBEC: "Hledání rovnováhy"

PETRA a MARIO KUBECOVI - Jsme rodina, která se jednoho dne vydala nevšední cestou. Velkému rozhodnutí žít jinak a mimo velké město předcházelo mnoho let, kdy se formoval náš názor, jak a kde se usadit a vybudovat náš rodinný prostor. V současnosti stavíme kruhový slamák v Klášterecké Jeseni v Podkrušnohoří a staráme se o 7 hektarů, na kterých se snažíme vybudovat trvale udržitelnou formu hospodaření. Máme zahrady, políčka, včely, slepice, kačeny, husy, psa, kočky, koně, ale také tři děti a snažíme se najít rovnováhu mezi žítím v současném technokratickém světě a hospodařením v podhůří.

https://www.hledanirovnovahy.info/


MARCELA BERITH: "Tanec vlčice"

Marcela Berith je lektorka, terapeutka a umělkyně původem ze Slovenska, která skrze tanec rozvíjí a podporuje svobodné bytí. V současné době provozuje na kouzelném místě ve Velkých Karlovicích penzión s příznačným názvem DOMORAJ.


https://www.marcelaberith.com/


RADEK KUBLA: "Cestování za poznáním"

Radek Kubla - cestovatel a dobrodruh, který pořádá s energiesrdce.cz výlety do Bosny a Hercegoviny, Makedonie, Srbska a dalších zemí. Radek si před několika lety prošel taky velkou osobní transformací. Zajímá se "skutečnou" historii a pořádá přednášky např. o starověkých pyramidách a jejich tajemstvích.

www.energiesrdce.cz


STANDA KLAPUCH: "Hudební astronaut"

Standa Klapuch je mladý a nadaný umělec, který tvoří překrásnou hudbu. V létě jsme mu společně s Igorem Chaunem pokřtili jeho první vydané CD.


https://www.youtube.com/channel/UCvDlIZwK4DluTQaemngfe7w


👉 VSTUPENKY:

- říjen 390 Kč
- listopad 450 Kč
- na místě 500 Kč

V sále nejsou číslovaná sedadla, na akci je volné sezení, občerstvení je zde zajištěné.

👉 ON-LINE PŘENOS:  250 Kč

- akci je možné sledovat živě na internetu. Vstupenku na živý přenos koupíte také na našem webu:  www.takjinak.cz/predprodej 

Akci budeme zaznamenávat na 3 kamery ve vysoké HD kvalitě a stereo zvuku.


Těšíme se na 3 hodiny úžasného povídání a skvělé muziky Standy Klapucha, který vás vezme na hudební výlet vysoko nad oblaka.


V sále nejsou číslovaná sedadla, na akci je volné sezení, občerstvení je zajištěné.


Marcela Berith - Divoška

Standa Klapuch - Touched By An Angel 🎵 Live 🎵😊 Beseda Hulín 24.7.2022