Tajemství a smysl života 

EDIT: Vyprodáno ‼️ Vstupenky již nejsou ‼️

DĚKUJEME ZA OBROVSKÝ ZÁJEM 🙏

Srdečně vás zveme na mimořádnou předpremiéru filmu Tajemství a smysl života s diskuzí a přednáškou autora filmu Petra Vachlera.

8. září 2023 v DK POKLAD OSTRAVA 

začátek v 18:00 hod. 

Filmová předpremiéra a beseda

Mimořádná předpremiéra filmu Tajemství a smysl života po které bude následovat diskuse s autorem filmu Petrem Vachlerem. Podpořte toto výjimečné dílo a užijte si ho dříve, než bude jeho oficiální premiéra, která je stanovena, až na konec listopadu.

O filmu:

Co je smyslem života? Co je láska, humor, strach a smrt? Je všechno jen sen? Kdo jsme? Probudíme se, vzpomeneme si? Pomáhají nám bytosti z jiných dimenzí? Dokážeme už pochopit smysl Hry? Kdo je Stvořitel? Kde je Království boží? Blíží se doba odhalení? Odpovědi na tyto a mnohé jiné otázky hledá nový celovečerní film Tajemství a smysl života.

A proč se autor námětu, scénáře a režisér filmu Petr Vachler rozhodl natočit tak autorsky vyhraněný film?

"Jako malé dítě jsem chodil plakat za dům, že všechno jednou skončí, že umřeme a dál NIC nebude. Ale co je to velké NIC? Tato otázka mě provázela celý život, možná jako většinu z nás.

Velká změna pro mě nastala v mexickém Xochitecatlu v roce 2009 při skupinovém sezení s kamarády i indiány, kdy jsem pochopil, že svět se skládá z vibrací, frekvencí, různých úrovní vnímání a pochopení. Tyto fyzické i duchovní pocity jsem si prožil později opakovaně a na různých místech světa. Impulsem byl dech, jindy slovo, dotknutí se kamene, uvolněná mysl, tělo, či vzpomínka. Prostě to může být cokoliv, pokud je mysl čistá. Jsme schopni vycítit mnoho souvislostí, starých i tisíce let, které směřují k jedinému bodu, události, proroctví. Aby se cyklus našeho vnímání světa završil a změnil. Všem je nám otevřena stejná cesta, jsme jedna stavebnice, ze které nelze vyjmout jediný prvek. Je to společná hra, všichni jsme součástí všeho. Nikdo z nás není víc, ani míň. Získal jsem pocit, že je čas sdílet informace. I proto jsem se rozhodl natočit tento film."

Režie: Petr Vachler

Hrají: Čmelák, Jan Budař, Barbora Seidlová, Josef Polášek, Andrea Kerestešová, Vladimír Javorský, Petr Buchta, Theodor Vachler, Aneta Krejčíková, Valerie Vachlerová, Viliam Vachler, Robert Jašków, Hanuš Bor

Délka programu: 4 HODINY

Délka filmu: 150 minut.

Hlavní stránka filmu ZDE


VSTUPENKY JSOU VYPRODANÉ

CENA VSTUPENKY: 499 Kč


Česká verze, kde nás najdete na sítích:

https://www.facebook.com/tajemstviasmyslzivota

https://www.youtube.com/channel/UCLX0zUqgwaXBPfRnrvjOuSA

https://www.instagram.com/tajemstviasmyslzivota/

https://www.tiktok.com/@meaningandmysteryoflife?lang=cs-CZ