Štěpán Budil s rodinou

Přednáška: Život v kufru a dva roky prázdnin 

Srdečně vás zveme na Přednášku: 

Štěpán Budil s rodinou: NÁŠ ŽIVOT V KUFRU A DVA ROKY PRÁZDNIN 

Valašské Meziříčí 27.2.2024 od 18:00 v sokolovně / salónek 1. patro (vchod ze dvora vedle autoškoly).

 - - -

Co vás čeká? Štěpán, kterého určitě znáte z jeho stránky Sobě pánem se Štěpánem k setkání napsal: Dva roky na cestách, půl roku příprav a náše dobrodružství po Evropě jen s tím, co máme v kufru. Přednáška, kde nás můžete celou rodinu potkat osobně a poslechnout si příběh naší cesty, je TADY!!!Mluvit budu hlavně já o splnění našeho snu a cestě k němu, která byla věru zázrakem, který se nám stal. Bude to povídání o naší cestě, abyste se mohli inspirovat pro svou vlastní cestu, ať už je jí myšleno cokoli. Nepůjde o vyloženě cestovatelskou přednášku, ale spíše o sdílení našeho příběhu. Ale samozřejmě budeme mluvit o všech místech, kde jsme byli. 

Celá rodina tam pak budeme pro zodpovězení vašich otázek. Tak s kým se tam uvidíme? Kapacita bude určitě omezená, tak čím dříve si rezervujete vstupenky, tím líp.


- - - 

Moc se těšíme na toto milé setkání, jste srdečně zváni. Toto téma je jak dělané pro všechny z vás, kteří byste rádi zažili něco podobného, ale stále ještě nemáte odvahu, máte hodně otázek nebo potřebujete dávku inspirace. VSTUPENKY koupíte již nyní.