PROBOUZENÍ DUŠÍ


Cyklus povídání, přednášek a společného plynutí duší na frekvencích víry a naděje, radosti a lásky.


IGOR CHAUN - Beseda "Probouzení duší" #1


Pá 4.2.2022 Rožnov p/R, Brillovka v 19:00

So 5.2.2022 Valašské Meziříčí, Kavárna U Zvonu v 19:00 (vyprodáno)
Ne 6.2.2022 ODRY, Dělnický dům v 17:00

Připravili jsme pro vás cyklus povídání a srdečných přednášek s názvem "PROBOUZENÍ DUŠÍ".

První host, který tuto sérii v únoru odstartuje, je skvělý filmový a televizní režisér a zakladatel hnutí Goscha, Igor Chaun.  

Igor Chaun, jeden ze studentských vůdců během sametové revoluce, je uznávaným scénáristou a režisérem. V posledních letech se věnuje ezoterice a duchovnímu světu. O tom všem točí videa a provozuje kanál na YouTube.

Vstupenky jsou v prodeji za 250 Kč

Omezený počet míst, místa nejsou číslována.

Igorovy besedy hudebně doprovodí Standa Klapuch. Hudební astronaut jehož tvorba je plná různých vesmírných a jinotajných zvuků a hlasů.


LENKA TARABOVÁ 

a KAMALA TARIS 

- Resetheus.org


Pá 11.2. 2022 Valašské Meziříčí, Kavárna U Zvonu od 19 hodin (poslední volná místa)

"Virologie se rozpadá pod tíhou vlastních lží."

Existují opravdu nebezpečné viry nebo je to důmyslný podvod? 

Přednáška s besedou se zakladatelkami spolku Resetheus v Kavárně U Zvonu ve Valašském Meziříčí jako další povídání z cyklu "PROBOUZENÍ DUŠÍ". #2

Resetheus spolupracuje se skutečnými odborníky v oboru jako jsou Dr. Andrew Kaufman, MD, Dr. Samantha Bailey, MD, Dr. Claus Köhnlein, MD nebo Dr. Stefan Lanka, Ph.D., který objevil první mořský virus, u kterého zjistil, že nezpůsobuje hostitelské řase žádnou újmu. Díky tomu se začal zabývat lidskými viry a zdrojovými daty o důkazech jejich izolace a spojitosti s připisovanými onemocněními. Ke svému úžasu zjistil, že tyto "důkazy" nejsou založeny na vědeckých postupech. Jako první explicitně poukázal na to, že neexistuje vědecký důkaz o existeci viru HIV ani ostatních tzv. retrovirů. 

Vstupenky jsou v prodeji za 250 Kč.

Omezený počet míst, místa nejsou číslována.

Resetheus - Účelem spolku je obnova základního vědeckého étosu, transparentnosti a svobody v akademickém výzkumu ve prospěch všech živých bytostí resetheus.org


Radovan Dluhý-Smith 

O ovlivňování počasí

So 19.2. 2022 od 19 hod.

Kavárna U Zvonu

Valašské Meziříčí


- Pokusy s počasím mohly zásadně přispět ke globální změně klimatu.
- Poručíme větru, dešti. Možné nedozírné následky klimatického inženýrství.
- Osévání mraků, ionosférická zrcadla. Co když klima doplácí na pokusy s počasím?
 
Přednáška s besedou v Kavárně U Zvonu ve Valašském Meziříčí jako další povídání z cyklu "PROBOUZENÍ DUŠÍ". #3 


Radovan Dluhý-Smith je nezávislý badatel.

Po Sametové revoluci se přestěhoval do Spojených států, kde také získal vysokoškolské vzdělání. Koordinoval rozvojové projekty v Ekvádoru a Mexiku. Byl konzultantem OSN ve Vídni. V Justiční akademii jsem vedl projekt zefektivnění české justice. Od roku 2008 přednáší na katedře rozvojových a environmentálních studií Univerzity Palackého v Olomouci. Účastní se přednáškových akcí a organizuje veřejné debaty k aktuálnímu dění u nás i ve světě. Pravidelně publikuje články v českých médiích.

Založil webovou stránku radovan.org, na které přináší věcnou analýzu založenou na odborných studiích a ověřená fakta bez vedlejších zájmů. Věří, že tak zvýší povědomí svých posluchačů o dění kolem nás. 

Vstupenky jsou v prodeji za 200 Kč.
Omezený počet míst, místa nejsou číslována.

Vlády, průmysl a vlivné nadace ve spolupráci s médii ohýbají či zkreslují fakta. Ovlivňují výzkumy a rozhodují, jaké výsledky se prezentují široké veřejnosti. Během pandemie se tato situace zcela vyhrotila.


Viliam Poltikovič: Brána smrti - přednáška s besedou

Pá 11.3. Vsetín - Zámek od 19 hodin

So 12.3. Valmez - Kavárna U Zvonu od 19 hodin

Většina lidí má ze smrti strach, je to pro ně téma depresivní a schovává se před ní. Lidé napříč historií i kulturami většinou pojímají život a smrt jako proměny našeho věčného bytí. K pokračování života po smrti se hlásí i mnozí moderní vědci a odborníci – zjišťují, že po smrti je to vlastně mnohem zajímavější…

Zveme vás na přednášku Viliama Poltikoviče o smrti s ukázkami z připravovaného filmu Smrt jako brána. Když všechno dopadne dobře, tak se na místě uvidíme i s manželkou Hanou Poltikovičovou. Nechme se překvapit. Bude to každopádně krásný večer.

Přednáška s besedou jako další povídání z cyklu "PROBOUZENÍ DUŠÍ". #4

Hana Poltikovičová  

Od roku 1995 je publicistka na volné noze, spolupracuje především s časopisy se zaměřením na alternativní způsob života, jógu, rozšířené stavy vědomí, možnosti, jak poznávat sebe sama a pronikat k podstatě našeho bytí.

V roce 1996 se vdala a přestěhovala do malinké vesničky kousek za Prahou. Tady se svým manželem Viliamem, filmovým dokumentaristou a nadšeným cestovatelem, pracuje na věcech, které ji zajímají a naplňují.

Má ráda hudbu, knížky, chození po horách a moře, když se stmívá.

Autorka knih: Horké noci egyptské, Korálky v pupíku Pomerančová vůně chce tančit, Není co ztratit, fuk bublifuk, Čarovná šeptání...

Vstupenky v předprodeji od 1. února 2022 
- Vsetín 300 Kč, Valmez 350 Kč.


Patrik Kee - Koncert U Zvonu

So 19.3. 2022 od 19.00 hod. 

Kavárna U Zvonu 

Valašské Meziříčí


Patrik Kee je umělec, který dokáže během pár minut strhnout publikum velmi nenásilnou formou do úžasného světa jeho srdce, tónů, hudebních vln, ozvěn a nečekaných zvukových proměn.
Způsob, jakým Patrik Kee svou tvorbu na koncertech na posluchače přenáší, míří neomylně přímo do jejich srdcí a otevírá v nich bezeslovný rozhovor s jejich krásným vnitřním Já - sami se sebou.

Patrik k tomu dává bezmezný prostor a bezpečí. Jak to dělá? Jednoduše! Sám je totiž takový! Od milujícího otevřeného srdce do vašeho srdce. Mnohé z jeho melodií a písní totiž vznikají teprve až na pódiu, z okamžité atmosféry, z okamžitého pocitu či nápadu! Mnohé z nich proto už nikdy znovu neuslyšíte, neboť jsou jako pomíjivá mýdlová bublinka dílem momentálního okamžiku.

Koncert v Kavárně U Zvonu ve Valašském Meziříčí jako součást cyklu "PROBOUZENÍ DUŠÍ". #5  

Vstupenky v předprodeji za 300 Kč od 1. února 2022 


Úhel pohledu se Sandrou Pogodovou: seminář o životě

So 26.3. 2022 od 19 hodin
Kavárna U Zvonu
Valašské Meziříčí 


Sandra momentálně sklízí úspěchy coby autorka knižního bestselleru s názvem Hoď se do pogody, který napsala spolu se svým otcem. Během karantény si získala oblibu na sociálních sítích se svou jogínkou Amandou a stihla si vyzkoušet i mystickou ibogaterapii. Před pár lety si sama vyšla na pouť do Santiago de Compostela a prošla si celkové velkou transformací


Hodně se mi tam přeskládal žebříček hodnot. Na této cestě jsem zjistila, že toho k životu vlastně moc nepotřebuji a že nejsem zdaleka tak hrozný člověk, jak si myslím. Po návratu jsem ještě půl roku svítila jak lampion a hlavně jsem započala s postupným odstraňováním sebemrskačství a nelásky sama k sobě. Cesta do Santiaga byl v mém životě opravdu velký zlom, navíc jsem si pro start své cesty vybrala záměrně španělské Bilbao, protože jsem věděla, že tam je překrásná Guggenheimova galerie.

Zveme vás na úžasné povídání se Sandrou Pogodovou o její cestě životem.

Přednáška s besedou v Kavárně U Zvonu ve Valašském Meziříčí je další povídání z cyklu "PROBOUZENÍ DUŠÍ". #6  


Vstupenky v předprodeji za 350 Kč od 1. února 2022 


MNISLAV ZELENÝ ATAPANA - Sex a smrt u indiánů Amazonie

Pá 1. dubna - Zámek Vsetín od 19 hodin

So 2. dubna - Kavárna U Zvonu Valašské Meziříčí od 19 hodin

Přednáška s besedou v Kavárně U Zvonu ve Valašském Meziříčí je další z cyklu "PROBOUZENÍ DUŠÍ". #7  


Mnislav Zelený Atapana (CZE) - etnolog, antropolog a cestovatel, bratr amazonských Indiánů, spisovatel a novinář

"Životním prostředím indiánů je celý kosmos. Nechtějí svět předělávat a měnit jako my. Chtějí ho pochopit. Ať s nimi naši civilizaci porovnávám, jak chci, jsme proti nim chudáci."

Kulturní antropolog Mnislav Zelený se díky svým pobytům mezi amazonskými indiány stal nejen uznávaným odborníkem na život a kulturu domorodých etnik Amazonie, ale především jejich přítelem. V roce 1989 ho adoptoval kmen Jawalapitiů a jeho duchovní otec šaman Guňitze mu dal jméno Atapana, což znamená List zelené palmy.

Před bezmála padesáti lety se čerstvý absolvent etnologie vydal do světa a zamířil rovnou do Jižní Ameriky. Mnislav Zelený si už na první cesty vydělal sám - stavěl londýnské metro, pracoval jako číšník, přístavní dělník v Rotterdamu, v Čechách jako skladník v zelenině nebo horský pošťák. Jakmile vystoupil z letadla v Riu, věděl, že na tomto kontinentu zakotví na delší dobu. Postupně zamířil z měst do pralesa, mezi amazonské indiány. A stal se adoptivním členem tří kmenů. V letech 1996 až 2001 působil jako velvyslanec České republiky v Kolumbii a v Ekvádoru. Prostřednictvím své nadace Velká Amazonie se snaží zmírnit zkázu indiánské kultury. Píše vlastní blog, je autorem řady článků, esejů a komentářů, přednáší po celé republice a uspořádal několik desítek výstav fotografií.

Napsal již deset nádherných knih. Některé z nich vám doveze a hlavně představí svoji nejnovější knihu.

Připravujeme i překvapení, Atapanu bude doprovázet nádhernou hudbou výborný hudebník a umělec, jehož jméno brzo zveřejníme. Máte se na co těšit.

Vstupenky v předprodeji od 1. března 2022 


Ing. Hana Bláhová:  Neznámý svět parazitů - přednáška s besedou

So 9.4.2022 od 19.hodin.
Kavárna U Zvonu
Valašské Meziříčí

https://www.hblahova.com/

Trpící pacient, který bezvýsledně prošel mnoha vyšetřeními, aniž se dozvěděl příčinu svých potíží, sedá k internetu a hledá jinou cestu. I dnes, v jedenadvacátém století, existují překvapivě ještě desítky chorob s ,,neznámou etiologií", s neznámou příčinou. Přes všechny ty drahé přístroje, přes všechna laboratorní vyšetření. Bezradný lékař vám pak přišije nálepku hypochondra, nebo psychicky nemocného, a nabízí antidepresiva a vyšetření u psychiatra. A protože pacient ví, že si své bolesti nevymýšlí, většinou ze zoufalství začíná hledat na poli alternativním. Můžete si být jisti, že tam, kde klasická medicína neuspěla, tam hrají roli paraziti.

👉 Bohužel v době covidové se musíme potýkat s novým fenoménem, a tím je očkování.

Je to nový typ vakcíny, který prošel jen krátkým testováním na zvířatech a klinické zkoušky na lidech se v podstatě provádějí na nás. Nikdo dnes nemůže s určitostí tvrdit, jestli opravdu zaručí kýženou imunitu, na jak dlouho, a kolik nežádoucích účinků sebou přinesou. Zkušenosti teprve sbíráme a konzultujeme je mezi sebou, Jeden poradce se samozřejmě může mýlit, ale stejné zkušenosti má více poradců v rámci celé republiky.

​Na prvních očkovaných, které jsme zatím testovali, vidíme prudké zhoršení imunity a nečekaný nárůst mnoha dříve nepřítomných závažných patogenů, včetně těžkých kovů. S takovými pacienty si netroufneme pracovat, nevíme, jak by reagovaly neznámé látky ve vakcíně s našimi preparáty.

Protože nemůžeme očkovaným garantovat bezpečnost léčby, jsme nuceni s politováním oznámit, že naočkované pacienty přijímat nemůžeme.

Hanka Bláhová

Parazitární detoxikace Brno

Přednáška s besedou v Kavárně U Zvonu ve Valašském Meziříčí jako další povídání z cyklu "PROBOUZENÍ DUŠÍ". #8  

Vstupenky v předprodeji od 1. března 2022 


PJÉR LA ŠÉ'Z - Přednáška s besedou

St 13.4. 2022 od 19 hod. 

Kavárna U Zvonu

Valašské Meziříčí


Pjér la Šé'z provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi, ve které doprovází své klienty na jejich cestě při hledání a realizaci osobní svobody. Dlouhodobě spolupracuje s Jaroslavem Duškem v divadla Vizita a v představeních Čtyři dohody a Pátá dohoda. S Ivetou Duškovou a Petrou Bílkovou účinkuje v představení Škola Malého stromu. V hudební oblasti působí ve znovu obnovené bigbítové kapele Rakousko-Uhersko.

Vydal zatím čtyři publikace - psychologickou studii Indián - zpráva o archetypu, hlubinný román o hledání sebe sama Den svatého Ignora, novelu ve stylu realistického vizionářství Cesta a hlubinnou studii Psychologie souhlasu. Zajímají jej především otázky možností lidského bytí v tomto světě.

Přednáška s besedou v Kavárně U Zvonu ve Valašském Meziříčí jako další povídání z cyklu "PROBOUZENÍ DUŠÍ". #9  

Vstupenky v předprodeji od 1. března 2022 


MUDr. Josef Hrušovský - přednáška s besedou - MATREXIT QV KÓD

Pá 10.6.2022 od 19.00
Kavárna U Zvonu
Valašské Meziříčí

MUDr. Josef Hrušovský se stal v naší zemi pojmem. Jeho netradiční přístup k nemocem a zvláštní léčebné postupy často vzbuzují rozporuplné reakce. 

Kvantová homeopatie je moderní způsob léčby přírodními prostředky. Je to léčebná metoda zcela založená na přírodních fyzikálních zákonech a zahrnuje v sobě také nejnovější poznatky z výzkumu vědy v oblasti kvantové fyziky, kosmobioenergetiky, hlubinné psychologie apod. Tato metoda se od tradiční homeopatie liší svým komplexnějším přístupem k člověku a jeho energetickým strukturám. Je známo, že člověk není jen hmotné tělo, ale také soustava jemných energetických vrstev, které fyzické tělo obklopují a prostupují. Tyto vrstvy jsou složitým způsobem propojeny a tvoří tzv. biopole člověka. V tomto biopoli je možné metodou kvantové homeopatie nalézt energetický blok, který způsobuje onemocnění a léčit jej podáním příslušného homeopatického léku. Vzhledem k tomu, že se jedná o zcela přírodní způsob léčby, nejsou zde žádné vedlejší účinky a je vhodný i pro děti. 

Vstupenky v předprodeji od 1. května 2022 


Jana Štrausová: Děti nového věku - přednáška s besedou

Jana Štrausová je původním povoláním pedagožka, později terapeutka věnující se psychologii, předškolní výchově a vzdělávání dětí se specializací na tzv. "děti nového věku" (indigové děti). Publikuje články týkající se tohoto tématu. Autorka knihy Děti nového věku: kresby a vyprávění dětí o minulých životech a jejich vnímání věcí mezi nebem a zemí.

DĚTI JSOU NASTAVENÉ ZRCADLO

Děti nás učí každou situací a nastavují nám zrcadlo, které potřebujeme vidět. Od těch nejmenších až po děti dospělé. Děti jsou přímé, upřímné, někdy drsné, ale jsou pravdivé. Děti jsou v srdci a už s námi nechtějí hrát žádné divadlo. 

Připravujeme na červenec

Vstupenky v předprodeji od 1. června 2022