Úsměvy probuzených duší: 

OD ZÁVISLOSTI K NEZÁVISLOSTI

TÉMA BESEDY: OD ZÁVISLOSTI K NEZÁVISLOSTI

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Tak Jinak besedování: ÚSMĚVY PROBUZENÝCH DUŠÍ tentokrát s TOMÁŠEM LUKAVCEM (Zákony bohatství), IGOREM CHAUNEM (Goscha), písničkářkou MARIÍ TILŠAROVOU (Šťastná lenoška) a manželi KUCHAŘOVÝMI (Tak Jinak - Morava) -  Další 3 hodiny povídání a skvělé muziky nás čeká tentokrát v Přerově.

Povídat si bude o cestě k probuzení, o nástrahách života a také o cestě od závislosti k nezávislosti. Večer doprovodí přenádhernou muzikou písničkářka Marie Tilšarová. Toto bude opět velká síla a my se na vás moc těšíme v Přerově v klubu Teplo.

KDY:
12. října 2022 od 19:00 do 22:00 hod.

KDE:

KLUB TEPLO, Horní náměstí, Přerov


VSTUPENKY:
1. září spouštíme na našem webu předprodej vstupenek:
- 390 Kč (září)
- 450 Kč (říjen)
- na místě 500 Kč

V sále nejsou číslovaná sedadla, na akci je volné sezení, občerstvení je zde zajištěné.

ODKAZY:
IGOR CHAUN - GOSCHA TV

režisér, scenárista, duchovní hledač a nalézač :-)

Igor Chaun působí jako režisér audiovizuálních děl, od DOKUMENTU přes HRANOU REŽII po REKLAMU. Jeho díla budí pozornost především nevšední atmosférou, silou dramatického sdělení a zvláštním porozuměním pro lidské slabosti, které nahlíží s groteskní nadsázkou, ale i s humorem a vlídnou laskavostí... Natočil více než ŠEDESÁT různých hraných a dokumentárních filmů. Pracuje pro soukromé producenty i pro Českou televizi. Od 90. let věnuje buddhismu a východním filozofiím. V roce 2001 absolvoval první cestu do brazilské Amazonie, kde se seznámil s rituály, zpěvy, modlitbami a duchovností křesťanské pralesní církve Santo Daime. Tato zkušenost pro něj byla novým impulsem a inspirací na osobní i tvůrčí cestě. V roce 2011 založil spolek Goscha a internetovou GoschaTV1, kde jeho dokumenty, videa a filmy s duchovní tématikou zhlédlo na Youtube přes 40 milionů diváků. O své poznání a životní cestu se průběžně dělí pomocí natáčených dokumentů, besed a osobních setkání.


https://www.goscha.cz/

TOMÁŠ LUKAVEC - ZÁKONY BOHATSTVÍ
Tomáš Lukavec, spisovatel na cestách a nezávislý brandingový konzultant. Vytvořil během 3 let vzdělávací agenturu s milionovými obraty, které se krátce ve svých 30 letech vzdal a vydal se putovat s batohem na zádech do světa. Vše, co se naučil, vepsal do své knižní prvotiny Jsi značka?!, která se krátce po vydání stala bestsellerem. Kniha čerpá ze zkušeností ve spolupráci s více jak 84 000 klienty, a to online i offline. Nadnárodním korporacemi, osobnostmi a hlavně a především obyčejnými lidmi, kteří hledají cestu, jak vydělávat více tím, co milují. Autenticky. Tomáš dnes a denně inspiruje svým obsahem více jak 180 000 fanoušků na sociálních sítích, volně píše, přednáší na univerzitách nebo spí :-)

MARIE TILŠAROVÁ - ŠŤASTNÁ LENOŠKA 

"Představ si, že jsi šťastná. Máš se ráda a nepotřebuješ žádné masky. Stojíš tu autentická, beze strachu, a tvoříš svůj svět. Zdá se ti to těžké? Štěstí nemusí být dřina. Stačí začít. Po malých krůčcích si vnášet do života laskavost. Zkus být na pár minut ta nejdůležitější. Dovol si říct NE požadavkům zvenku a dát péči sama sobě. Ráda Tě při Tvých krocích povedu. Jsem tvůrkyně motivačních karet Všímavky. Písničkářka. Lektorka mindfulness a průvodkyně žen k sebelásce."


MARCELA A RADIM KUCHAŘOVI - zakladatelé malé Moravské agentury TAK JINAK - MORAVA. Pořádají různé přednášky, besedy a společenské kulturní akce. Manželé si prošli obrovským probuzením před několika lety a jejich cesta nebyla vůbec lehká. Před několika lety pochopili, že svět kolem nás je úplně jiný, než nám oficiální zdroje a mainstream tvrdí. 

www.facebook.com/takjinak.cz  

https://www.youtube.com/channel/UC2LQyCPqhn1ctGcD4oa46Pg