Workshop s Nelou Boudovou a Daliborem Lekešem

"Jak poznat sám sebe a přestat být sobě překážkou"

 29.9. - 1.10.2023 DOMORAJ, Velké Karlovice

Příjměte pozvání na intenzivní 2,5 denní workshop, který se zaměřuje na téma "Jak poznat sám sebe a přestat být sobě překážkou".

V životě si často klademe otázky jako "Proč se mi tohle stává?" nebo "Proč si tohle dělám?", ale ne vždy dokážeme najít odpovědi. Připadá nám, že jsme uvězněni v určitých vzorcích chování a rozhodování, aniž bychom věděli, proč tomu tak je.

Lidé si pod sebe sází kaktusy, a pak se diví, kdo jim je tam dal.

Na tomto workshopu se společně podíváme hlouběji do sebe samých a zjistíme, co nás ovlivňuje a proč si často děláme život těžší, než by být musel. Naučíme se lépe porozumět vlastním myšlenkám, přesvědčením a strachům a objevíme tak nové způsoby, jak s nimi pracovat.

Tento workshop Vám pomůže odhalit vaše vlastní překážky, které Vám brání v tom, abyste žili tak, jak skutečně chcete. Naučíte se, jak se osvobodit od negativních vzorců a rozhodnutí, a objevíte nové možnosti, jak se posouvat kupředu.

Nela Boudová - Life coach 

Všimla jsem si, že koučování je slovo, k němuž někteří nemají úplnou důvěru nebo nevědí, co přesně si pod ním představit.

​Vy, kteří jste se proklikali na tuto stránku, to asi nebudete. Možná mě znáte jako herečku a možná vás zajímalo, jestli tohle není jen dočasný nápad, jak se živit. Ubezpečuji vás, že ne. Je za tím hluboké studium a v této době již mnohaměsíční praxe. Jestliže chceme něco dělat opravdu dobře, musíme k tomu cítit vášeň a nadšení. Nikdy bych nevěřila, že to bude někde jinde než u divadla. Stalo se a děkuji za to.

​Vždy mě zajímala lidská duše. Patnáct let jsem četla jen duchovní knížky. Vždy mi bylo jasné, že každý člověk na této planetě chce být šťastný a že cesty k tomu jsou různé. Ovšem motivaci a chování druhých jsem nejlépe pochopila prostřednictvím školy elitních koučů. Díky tomuto studiu jsem pocítila, co to je plně převzít zodpovědnost za svůj život a maximálně si ho řídit. Je sice hezké čas od času životem plout, nechat se unášet, ale pocit, že já jsem paní svého života a že záleží na mně, jak se budu cítit, jaký postoj zaujmu k různým situacím, je úplně něco jiného. Pochopila jsem, jak pracovat s myslí a využít svůj potenciál. Prostě mít svůj život ve svých rukách.

​Nejvíc mě samozřejmě naplňuje, když vidím, že život lidí, kteří ke mně chodí, se mění a je radostnější.

Máte pocit, že se ve vašem životě vše zastavilo? Že nic v životě nedává smysl? Potřebujete restart vašeho vztahu? Cítíte, že vás už nic nenadchne? Máte pocit, že jsou na vás kladeny jen nároky a vy už nezažíváte radost? Cítíte se unaveni životem nebo tím, co máte před sebou? Střídají se vám nálady a tím ničíte svůj vztah?

​Naučím vás poslouchat své nitro a nebát se dělat rozhodnutí, která vás dovedou ke spokojenějšímu životu.

Proč právě ke mně?

Umím lidi motivovat a nadchnout. K tomu, abychom život měnili k lepšímu, je zapotřebí práce a energie na každodenní úrovni, neuhnout z cesty, vycvičit si cílevědomost. Pochopit, že malými ústupky, kompenzacemi (ve formě pití, přejídání, workoholismu atd.), které nám krátkodobě dělají dobře, k vytouženému cíli rozhodně nedojdeme.

https://www.nelaboudova.cz/

Dalibor Lekeš - Life Transformation Coach

Nyní máte možnost proměnit svůj čas a peníze za rozumný zdroj, který má opravdu veliký dopad na to, jak se v životě cítíte.

Koučování využívá řada úspěšných lidí - celebrity, majitelé firem, umělci, sportovci a jiné osobnosti. Prostě lidé, kteří chtějí žít výjimečný a naplněný život, co je baví.  

Zdravím Tě!

Jmenuji se Dalibor a jsem energický tanečník a kouč. Baví mě zkoušet nové věci a rád pracuji s lidmi na jejich rozvoji. Baví mě sledovat mentální růst a to, jak koučování ovlivňuje kvalitu našeho života. Společně najdeme funkční cesty, které Vás dovedou tam, kam potřebujete. Těším se na naše společné hledání.

Směřujeme k době, kdy všechno začíná být stále více osobní. Způsob rozhodování se do určité míry stává měřítkem úspěchu. Jedno z mých nejlepších rozhodnutí bylo vystudovat školu Human Princip Coaching u Vladimíra Ekarta. Tavychází hodně z člověka, který je, troufám si říct, nejlepší ve svém oboru. Je to Tony Robbins.

Chcete začít přemýšlet jinak? Cítíte se v poslední době "zaseklí" na jednom místě, nevíte jak dál?Hledáte kvalitní život plný rovnováhy a radosti? Nebo hledáte něco nového, co byste chtěli zažívat ve svém životě, jen nevíte, co to je? Chcete si udělat pořádek ve vztazích nebo v podnikání? Cítíte, že se vás nic nebaví, nevíte co se sebou, jste unaveni životem? Potřebujete znovu nastartovat? Hledáte kvalitní, smysluplný život a chcete ho naplnit v realitě?

​Všichni občas zažíváme tyto pocity, ale ne všichni s nimi vždy dokážeme pracovat sami. Tyto věci patří k běžným cyklům našeho života a my se můžeme rozhodnout, zdali se necháme ovládat naším myšlením anebo ho budeme ovládat my. Je to na nás. Myslím si, že dnešní společnost je hodně zaměřená na výkon a z toho mohou být lidé často pod tlakem.

​Nyní máte příležitost nahlédnout do svého nitra s člověkem, který má světové znalosti a je tu pro vás.

Jedna věc je porozumět, proč jste, kdo jste, a jiná věc je změnit se a stát se tím, kým doopravdy jste nebo kým doopravdy chcete být.

Co pro mě znamená koučování?

Koučování je pro mě klíč, díky kterému můžeme uchopit svůj život a efektivně s ním pracovat. Skrze něj lépe

chápeme, jak fungujeme. Je to proces, díky kterému žijeme kvalitněji, posilujeme životní rovnováhu a zvyšujeme

svůj růst. Objevujeme své silné stránky a podporujeme sebelásku. Jako student i tanečník jsem v životě zažíval velké pochyby, dnes ale mohu s jistotou říct, že koučování mě velice posunulo a změnilo můj přístup k práci, životu i k sobě samému.

https://www.daliborlekes.cz/

KDE WORKSHOP PROBĚHNE?


https://www.marcelaberith.com/domoraj

DOMORAJ, Velké Karlovice 278, 756 06

 (bývalý horský hotel Babská)

Domoraj je chrám tanca, pohybu a srdcové miesto premeny v lone krásnej beskydskej prírody. Je to miesto pre uzretie, znovuzrodenie, otvorenie, povolenie a prijatie na úrovni tvojej duše, tela i mysle. Tu môžeš vystúpiť z "nebezpečí" a vkročiť do seba, kde čaká ťa "nebe s péčí". 

Marcela Berith - majitelka Domoraje 

Termín workshopu: 29.září - 1.října 2023

Jedná se o exkluzivní koučovací zážitek s velkým množstvím přínosu pro váš osobní, partnerský a pracovní život.

Cena víkendového kurzu je včetně ubytování na 2 noci 4.940 Kč.

Možnost zakoupení stravy (plná penze) na místě za 855 Kč /den = pátek večeře – neděle oběd. Celkem 1.710 Kč (lze objednat výbornou veganskou či vegetariánskou stravu).

Také možnost zakoupení sauny nebo bazénu na místě za 300 Kč osoba / den.

- - - - - - - - - -

CENA: 4.940 Kč

Pro rezervaci místa je zapotřebí uhradit zálohu ve výši 3.000 Kč.

Zbytek ceny zaplatíte na místě.

- - - - - - - - - -

Workshop povedeme spolu s mým synem Daliborem a budeme společně i cvičit. Protože pohyb je život!

Těším se na vás!


Pořadatel workshopu je Tak Jinak - Morava

kontakt: ZDE

Přihlaste se na workshop

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.