Světlana Nálepková

Pro některé z vás bude možná překvapením, že Světlana Nálepková, kterou většinou znáte jako herečku a šansoniérku vystupuje v roli kouče.

Ráda bych se s vámi podělila o příběh mého života a vlastní cestu vnitřní transformace.​

Narodila jsem se do rodiny násilnického důstojníka z východního Slovenska a pražské intelektuálky s ruskými předky "Skvělé" spojení pro harmonické dětství. V atmosféře domácího násilí a střídajících se pocitech lásky a nenávisti k otci jsem dospívala v "sebevědomou, láskyplnou a vyrovnanou" bytost.

Velmi záhy se u mě projevily přísliby pěveckého a dramatického talentu a můj osud byl zpečetěn. Stala jsem se vlajkovou lodí ambicí, nesplněných přání a promarněných životů mých rodičů.

Byla jsem šťastná, že všechny tyto tužby mohu naplnit a tak jsem se do toho dala.

Musela jsem si přece lásku "zasloužit".

V 18-ti letech jsem byla opravdu"dokonalá"- neurotická, hysterická, ctižádostivá, sobecká umělkyně se všemi psychosomatickými chorobami včetně tachykardie a žaludečních vředů.

V tomto pokleslém stavu vědomí jsem setrvala dalších 20 let. K tomu se přidalo pár rozchodů a milostných eskapád se stále stejnými typy mužů, které jsem si vědomě přitahovala do života.

Měla jsem na vybranou - buď skočit z mostu nebo se utápět v depresích nebo anebo se sebou začít něco dělat.

Jako první mi vesmír poslal do cesty jógu a skrze praktikování jógy - koncentrace, zklidnění, stažení mysli zpět k sobě k vědomí, k přítomnému okamžiku.

Pak přišlo setkání s mojí duchovní učitelkou a regresní terapeutkou Hanou Furmanovou a tak skrze regresi jsem zvědomovala, čistila, přijímala a odpouštěla všem ostatním kromě sebe.

Začala jsem pomalu chápat rozdíl mezi nevědomostí, egem a vědomím - já jsem.

Náruživě jsem četla vše co mělo něco společného s tzv. duchovnem- Osho, Tolle, Dalajláma, Ruis, Dispenza, Hawkins.

Ale byl přede mnou ještě velký kus cesty - musela jsem několikrát přeletět polovinu světa, pokořit Himaláje, potkat budhistického učitele, meditovat, trpět, plakat, bojovat s démony, padnout na dno, umřít.

A pak se náhle můj život začal měnit...

Rozhodla jsem se pokračovat v práci na sobě a ve studiu jógy, meditace,

ajurvédy, reiki, Tibetského buddhismu a nakonec jsem se rozhodla pro Stragic Intervention Coaching a absolvovala roční studium Elitních koučů pod vedením Vladimíra Ekarta.

Díky studiu jsem pochopila jak pracovat s myslí, s emocemi, jak převzít zodpovědnost za svůj život a tak zažívat více svobody, harmonie a štěstí. 


https://www.svetlanalifecoach.cz/

https://vyhledna.cz/