MINI FESTIVAL HULÍN

2. července 2023 / Letní kino  

(Františka Kokeše 175)


Po roce se opět vracíme do Hulína

Neděle 2. července od 15:00 hodin

MINI FESTIVAL S MEGA PROGRAMEM:

15:00 - 17:00 PUSŤ TO PO VODĚ s Janem Rakem a Marií Tilšarovou (písně Marie Tilšarové komentované kvantovým fyzikem Janem Rakem)

 + kapela Kdo jsme my

17:00 - 18:30 BESEDOVÁNÍ - Sandra Pogodová, Mário Kubec a Gabriela Filippi (povídání na téma rodinných vztahů a o divadelní ezokomedii Terapie rodinou)

 + kapela Kdo jsme my

18:30 - 19:00 Přestávka


19:00 - 21:00 TERAPIE RODINOU - divadlo

Bláznivá ezokomedie - Hudba, flamenco, láska a jedna omamná zápletka. 

Hrají: Gabriela Filippi, Mario Kubec, Sofie K.Filippi, Ettore Gallotti 

www.lecivedivadlo.cz


Těšit se můžete na krásné prázdninové letní odpoledne v krásném prostředí letního kina v Hulíně. Dovezeme vám opět stánky s krásným zbožím, nebo také výborné vege-občerstvení. Neváhejte a přijďte se inspirovat, besedovat a hlavně pobavit...

AKCE SE KONÁ ZA KAŽDÉHO POČASÍ

EDIT 30.6. 2023 / ZMĚNA V PROGRAMU

PŘÁTELÉ DĚJÍ SE VĚCI... 

... dějí se věci, které nemůžeme, ani kdyby jsme sebevíc chtěli, ovlivnit. Onemocněla Sandra Pogodová a my stojíme, před další výzvou. 

Nedělní MINI FESTIVAL / Besedování + Léčivé divadlo Terapie rodinou / HULÍN plánujeme již dlouho a není možné kvůli Sandře akci přesunout a tak jsme zvolili variantu druhou, že místo Sandry pozveme někoho jiného. 

Dlouho jsme nemuseli přemýšlet a zavolali jsme Vendula Šmídke Kociánová - labužnice života a jsme moc rádi, že naše pozvání přijala. Velmi ji děkujeme, že se k nám v neděli přidá 

Vendy je nádherná bytost, velmi moudrá, ale taky živel a věřte, že bude i legrace https://vendulakocianova.cz/o-mne/

Sandře posíláme pozdravy a přejeme brzké uzdravení. Pokusíme se s ní v neděli živě spojit, ale uvidíme jak na tom bude. 

VSTUPENKY NA NEDĚLI JEŠTĚ DNES A V SOBOTU KOUPÍTE ZDE: https://takjinak.reenio.cz/cs/...
SANDRA POGODOVÁ - herečka a zpěvačka, která se věnuje osobnímu rozvoji, transformaci, seberealizaci a všemu kolem šťastného žití

Sandra nahrává ispirativní videa na svůj YouTube kanál:

Sandra Pogodová Official: ÚHEL POHLEDU

https://www.youtube.com/@sandrapogodovaofficial7317


Prof. JAN RAK - Je fascinován světem obskurního a kontraintuitivního chování subatomárních částic a našel mnoho zajímavých souvislostí mezi kvantovou fyzikou a světem spirituality. Jan Rak je profesorem ultra-relativistické jaderné fyziky na Jyvaskylově univerzitě ve Finsku. Vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze několik let před rozpadem komunistické éry. Poté, co získal doktorát, zúčastnil se mnoha experimentů sna urychlovačích po celém světě, JINR, Dubna, Rusko, CERN, Ženeva, Švýcarsko, Institut Maxe Planka v Heidelbergu, Německo, Brookhaven National Laboratory, USA a nakonec na Jyvaskyla Univerzitě ve Finsku.

Jeho hlavním předmětem výzkumu je teorie relativistického kvantového pole shrnutá v knize, kterou napsal se svým americkým kolegou M. Tannebaumem "High-pT Physics in the Heavy Ion Era" (Cambridge University Press, 2013). V současné době je vedoucím projektu finské účasti na experimentu ALICE na Large Hadron Collider v CERNu. Od doby, kdy se na univerzitě seznámil se základy kvantové fyziky, je fascinován světem obskurního a kontraintuitivního chování subatomárních částic a našel mnoho zajímavých souvislostí mezi kvantovou fyzikou a světem spirituality. 

MARIE TILŠAROVÁ"Představ si, že jsi šťastná. Máš se ráda a nepotřebuješ žádné masky. Stojíš tu autentická, beze strachu, a tvoříš svůj svět. Zdá se ti to těžké? Štěstí nemusí být dřina. Stačí začít. Po malých krůčcích si vnášet do života laskavost. Zkus být na pár minut ta nejdůležitější. Dovol si říct NE požadavkům zvenku a dát péči sama sobě. Ráda Tě při Tvých krocích povedu. Jsem tvůrkyně motivačních karet Všímavky. Písničkářka. Lektorka mindfulness a průvodkyně žen k sebelásce."

https://www.marietilsarova.cz/

https://www.youtube.com/c/MarieTil%C5%A1arov%C3%A1

Marie vystupuje s kapelou "Kdo jsme my", kterou aktuálně tvoří Pavel Tilšar (perkuse, basa, zpěv) a Martin Penič (Flétny, saxofony, zpěv).VSTUPENKY od 1.4.2023

1. VLNA ...  390 Kč (prvních 50 vstupenek !! - šance pro nejrychlejší)
2. VLNA ... 490 Kč (pří nákupu v dubnu a květnu)
3. VLNA ... 590 Kč (při nákupu v červnu)
NA MÍSTĚ V DEN AKCE ...  650 Kč

Vstupenky budou také v prodeji od 1.6. v Informačním centru Hulín za 590 Kč

ZTP a ZTP/P - vstupenky v prodeji na místě v den akce za 300 Kč (doprovod ZTP/P má vstup zdarma)

Děti do 12ti let zdarma.Přijďte strávit krásné nedělní odpoledne do letního kina v Hulíně !

TERAPIE RODINOU

TERAPIE RODINOU 

Rodina herce a psychoterapeutky má běžné starosti i radosti s dospělou dcerou, se svým stárnutím i s nápady , které vnáší do rodinného stereotypu trochu rozruchu. Ale skutečné nečekané chvíle nastanou až s příchodem nové lásky dcery. Je to jako leštit vázu, když se celý dům rozpadá. Po shlédnutí komedii pochopíte, že ta vaše rodina je úplně v pořádku. Hudba, flamenco, láska a jedna omamná zápletka. 

Dělka představení : cca 2 hod. 

Hrají: Gabriela Filippi, Mario Kubec, Sofie K.Filippi, Ettore Gallotti 

www.lecivedivadlo.cz 

Milí přátelé,

pokud chcete zažít kouzelný, nezapomenutelný večer, přijďte na představení Léčivého divadla. Věřte, že si přijdete pro dávku humoru, rodinné a osobní inspirace i slz dojetí.

Přijďte vyživit svou duši a vezměte s sebou někoho, koho máte rádi, ať je to radost dvojitá a sdílená. My už se na vás moc těšíme, Gabriela Filippi a soubor Léčivého divadla.

Tento jedinečný originální projekt díky vám začíná již jedenáctou divadelní sezónu.

Proč je Léčivé divadlo léčivé ? Základem jsou vhodně volená témata divadelních her a vědomí, že až s emocionálním prožitkem přichází změna.

Ke květině musíte také přivonět, aby jste zažili vůni. Stejně tak je třeba představení Léčivého divadla zažít a pak přijde AHA moment proměny. Těšíme se na Vás.

Loňské setkání bylo naprosto skvělé.

Fotky z loňského roku


Videa z loňského roku