Úsměvy probuzených duší:

 TAJEMSTVÍ BOSENSKÝCH PYRAMID - V PROUDU ENERGIÍ (akce se přesouvá na jaro 2023)

POZOR !!!  - Úsměvy probuzených duší v Hulíně 24.11. se přesouvají na jaro 2023. Všem, co si zakoupili vstupenky, budeme posílat informační e-mail, kde vás požádáme o vyjádření, zda chcete vstupné vrátit nebo si zanecháte vstupenku na jaro. Moc se všem omlouváme, ale Sam Osmanagić bohužel na tento datum musí změnit své plány. Jakmile budeme mít nový termín, tak vás budeme ihned informovat.


.....


Přednáška bosenského archeologa o objevitele největších pyramid světa, které se nachází pouhých tisíc kilometrů od naší vlasti a pár kilometrů od města Sarajeva. Budeme si povídat o záhadách, léčivých silách a energiích bosenského komplexu. Sam Osmanagich se s námi podělí o spoustu zajímavých informací, o kterých mnoho vědců a egyptských archeologů nechce ani slyšet. Přednášku doplní svým vědeckým a spirituálním pohledem na tyto úžasné objevy profesor Jan Rak. Večer doprovodí krásnou muzikou písničkářka Marie Tilšarová.


DATUM:  24. 11. 2022

MÍSTO:  Městské kulturní centrum, Třebízského 194, 768 24 Hulín

ZAČÁTEK:  18:00 hod.  KONEC: 21:00 hod.

 

Dr. Semir Osmanagić Ph.D. (Bosna a Hercegovina) - téměř vše co nás učí o starověké historii je špatně: původ lidstva, civilizací a pyramid. Historické knihy budou muset být přepsány. Na nedávném přelomu tisíciletí jsme si mysleli, že známe svou vlastní historii, ale nová odhalení, jak na povrchu planety, tak v hlubinách oceánů, nám ukázala, že naše poznání je malé a naše nevědomost nekonečná. Již několik let víme, že nejvyšší a nejstarší dosud objevená pyramida světa leží méně než tisíc kilometrů od hranic České republiky v bosenském Visoku. Je to pyramida Slunce, která je vysoká 220 metrů. Objevitel údolí Bosenských pyramid a hlavní archeolog projektu dr. Semir Osmanagić, bude naším vzácným hostem.... Poblíž pyramid se nachází podzemní labyrint Ravne, který ukrývá podzemní sytém chodeb, místy zaplavený vodou. Voda z podzemního labyrintu Ravne je naprosto čistá, bez baktérií a mikrobů. Je známé, že voda dokáže uchovávat energii. Voda z tunelů Ravne je nabitá energií megalitů a energií pyramidy Slunce. Tato voda zde byla po tisíce let. Koncentrace záporných iontů tvoří bariéru pro mikroby, proto má voda léčivé vlastnosti.

https://piramidasunca.ba/eng/home-en.html?view=featured

 

Jan Rak - je profesor jaderné a kvantové fyziky, vědec na projektech ve švýcarském CERNu. Působí na mezinárodních univerzitách a v CERNu pracuje na Velkém hadronovém urychlovači, kde se věnuje studiu srážek relativistických částic. Je jeden z mála vědců, který zkoumá souvislost kvantové fyziky se spiritualitou.


Radek Kubla - cestovatel a dobrodruh, který pořádá s energiesrdce.cz výlety do Bosny a Hercegoviny, Makedonie, Srbska a dalších zemí. Radek bude překládat přednášku se Samem Osmanagichem.

https:// www.energiesrdce.cz


Marie Tilšarová - "Představ si, že jsi šťastná. Máš se ráda a nepotřebuješ žádné masky. Stojíš tu autentická, beze strachu, a tvoříš svůj svět. Zdá se ti to těžké? Štěstí nemusí být dřina. Stačí začít. Po malých krůčcích si vnášet do života laskavost. Zkus být na pár minut ta nejdůležitější. Dovol si říct NE požadavkům zvenku a dát péči sama sobě. Ráda Tě při Tvých krocích povedu. Jsem tvůrkyně motivačních karet Všímavky. Písničkářka. Lektorka mindfulness a průvodkyně žen k sebelásce."

https://www.marietilsarova.cz/


VSTUPENKY:
1. vlna: 390 Kč (říjen)
2. vlna: 450 Kč (listopad)
Na místě: 500 Kč

V sále nejsou číslovaná sedadla, na akci je volné sezení. Sál bude otevřen 30 minut před začátkem.