Jaroslav Drábek a Alexandra Naul

Nové poznatky v řešení paranormálních jevů

22.1.2024 Sokolovna Valašské Meziříčí / 18:00 hod. 


Jsme skupina EPRV777- profesionální lovci duchů.

Naše Motto zní!

"Pomáháme živým, abychom pomohli mrtvým, a pomáháme mrtvým, aby mohlo býti pomoženo živým."


Přednáška pro všechny, kteří se zajímají o paranormálními jevy, duchy, nadpřirozeno, strašení, duchařinu všeobecně, tajemno a věci s tím spojené. Ať už se s těmito jevy přímo setkáváte osobně nebo jen máme nějaké informace.

---

Jsme týmem lidí, zabývajících se paranormálnímy jevy, již dnes na profesionální úrovni, řadu let se zabýváme především řešením paranormálních jevů, a jejich monitorování za pomocí vysoce vyspělé techniky, jako jsou různé detektory EMF, polí REM-POD, Trifield 108 XE, TF 111,TF-2, digitální infrakamery, IP kamery, termokamery Flir 5, dále DVR, digitální nahrávače a záznamníky EVP, ghostmetry, komunikační přístroje K2, a v poslední době i přístroje určené pro komunikaci s duchy hlasem PSB-7, Spiritbox a nyní i poslední model PSB-11. A dnes díky našim kolegům ze skupiny Ghost Adwentures testujeme i nový přístroj RT- EVP, který umožní záznam EVP v reálném čase. Také používáme přístroj ke zjišťování radioaktivity a radonu v prostoru a další měřící přístroje, protože je zapotřebí kolikrát na místě odlišit technické příčiny od paranormálních aktivit. Dále používáme kamerovou a fotografickou techniku na špičkové úrovni s nočním viděním. A v neposlední řadě i citlivé termometry s laserovým zaměřováním k měření aktivity Entit v prostoru vyšetřování. Také provádíme měření kladných i záporných, Iontů v prostorách vyšetřování s pomocí Iont metru. Naším posledním přístrojem je Cross+ H air Detector, který je schopen zaznamenávat nejen změny v teplotě v okolí ale i pohyb Entit.

Našim cílem je seznamovat laickou a dnes již i odbornou veřejnost s vyšetřováním paranormálních jevů a jejich konečným řešením. Máme za sebou již více než šest set osmdesát úspěšně vyřešených, zdokumentovaných a uzavřených případů různých charakterů strašení a paranormálních aktivit, které jsme vyšetřovali nejen v České Republice, ale i v SR,SRN a také jinde v zahraničí od roku 2005.

Také máme tři dosud neuzavřené případy z důvodů opětovné kontaminace osobami, které nechtěli dodržovat přísná pravidla nastavená po vyčištění domu.

Odkazy:

www.eprv777.cz

www.proutkaribrno.cz

www.sashis.cz22.1.2024 Sokolovna Valašské Meziříčí / 18:00 hod.

salónek 1.patro - vchod ze dvora vedle autoškoly

kapacita omezená - vstupné 300 Kč