Monika Broger

DIPL. HYPNOTERAPEUTKA HS

V roce 1980 mi bylo 17let a moji rodiče se rozhodli i se mnou emigrovat do NSR. Tenkrát jsem vůbec netušila, jak se bude můj život vyvíjet dál a začátky tam pro mě vůbec nebyly jednoduché...

V NSR jsem dostudovala školu, kterou jsem zde nemohla dokončit, střední zdravotnické vzdělání a vyšší odborné. Vždycky mě bavila práce s lidmi, a jako zdravotní sestra a expertka na hygienu, jsem k tomu měla blízko. Později jsem změnila obor a zabývala jsem se navrhováním a zařizováním interiérů. Věnovala jsem se tomu 16 let, a zase jsem nějak kreativně pracovala s lidmi.......


Další velká změna v mém živote nastala, když jsem se přestěhovala do Švýcarska, a tam jsem se seznámila s HYPNOTERAPIÍ. Začala jsem jí studovat (Hypnosanum Curych). Při tomto studiu mi pomohly i mé znalosti ze zdravotnické praxe, a tak jsem se dala na staronovou cestu, která mi připadala velmi smysluplná. Jako další krok následovala soukromá hypnoterapeutická praxe, kterou jsem úspěšně vedla posledních 10 let.

Můj manžel je Švýcar a během našich cest sem do Čech si to zde velmi zamiloval, a tak jsme se domluvili, že až půjde do důchodu, budeme bydlet v Čechách v Praze, kterou má velmi rád.

A tak zakončuji mé putování po světě a vracím se po 40 letech emigrace zpátky do Prahy. Zpátky k rodným kořenům a rodině.


Dnes ve věku 60 let a s bohatými životními zkušenostmi vím, že čím je člověk starší, tím častěji se objevují otázky po smyslu života.

Ve svém životě jsem nasbírala a získala spoustu různorodých a velmi zajímavých zkušeností. A já vím, že, čím více vím, tím vím méně...

Dovolím si tvrdit ze hypnoterapie už má obecně všude ve světě veliký význam. Nejenom že se hypnóza běžně používá např. v zubních ordinacích, a u malých chirurgických zákroků, ale i v jiných oblastech života.

Je tedy důležité odbourat předsudky vůči hypnóze a přestat se jí obávat, protože není, čeho se bát.

Neváhejte mě tedy kontaktovat na bezplatnou konzultaci, kde vám vše vysvětlím, neboť hypnóza je rychlá a spolehlivá metoda na cestě ke spokojenému životu. Pomůže Vám vyřešit spoustu nepříjemných symptomů, jak fyzických, tak i psychických.

Pracuji zásadně s odhalovací metodou, což znamená, že se v hypnóze takzvaný problém, či zádrhel "zneutralizuje", a tím se i vyřeší a dosáhne se maximálního pozitivního výsledku.

https://www.hypnoroom.cz/